8 let, 2 meseca

Tim Gajser Tim Gajser motokros

Nedelja, 14. 9. 2014, 23.12

Odlični Gajser za konec sezone drugi v Mehiki

Slovenski motokrosist Tim Gajser se je na zadnji dirki sezone svetovnega prvenstva razreda MX2 spet povzpel na zmagovalne stopničke.

V mehiškem Leonu je bil drugi, potem ko je šestemu mestu iz prve vožnje dodal še zmago v drugi. Skupno je bil prvi Francoz Jordi Tixier, ki je tudi osvojil naslov prvaka v tem razredu. Tixier je na koncu v skupnem seštevku prvenstva le za štiri točke ugnal Nizozemca Jeffreyja Herlingsa (616-612), Gajser pa je sezono končal na visokem petem mestu s 528 točkami.