termometer

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.
termometer
Nekaj pred 4. uro zjutraj so policiste s Policijske uprave Celje obvestili o prometni nesreči, ki se je zgodila na Ulici XIV. divizije v Celju. Povzročil jo je 73-letni voznik tovornega vozila, ki je vozil iz smeri središča Celja proti Laškemu.
Voznik, ki je v tovornem delu prevažal okoli 60 prašičev, je pri vožnji skozi krožišče zapeljal na del krožišča ob fontani, zaradi česar se je vozilo prevrnilo in zdrselo proti mostu. Voznika so z reševalnim vozilom odpeljali v celjsko bolnišnico, kjer so ga oskrbeli. V prometni nesreči se je lažje poškodoval.
"Ko se je vozilo prevrnilo, je nekaj prašičev pobegnilo iz vozila in se razbežalo po nabrežju Savinje. Dva prašiča sta poginila, večina pa jih je ostala v vozilu. Pobegle prašiče so policisti in gasilci ujeli in jih naložili na vozilo," so sporočili s policije.
Zaradi urejanja nadomestnega prevoza, premeščanja prašičev v ustrezno nadomestno vozilo in odstranjevanja posledic prometne nesreče je promet dobre štiri ure potekal izmenično enosmerno.
Komentarji
Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.
Ali želite prijaviti neprimeren komentar moderatorju?
Uspešno ste prijavili komentar.
Komentar je že prijavljen.