SiolNET. Sportal ZOI Peking
0,02

termometer

  • Messenger
  • Messenger
4. - 20. februar

Spored zimskih olimpijskih iger v Pekingu

0,02

termometer

Peking 2022
Foto: Guliverimage

Zimske olimpijske igre v Pekingu, bodo potekale med 4. in 20. februarjem.

PONEDELJEK, 14. februar:

Bob              -      enosed, ženske:

                  02.30 tretja vožnja

                  04.00 četrta, zadnja vožnja

                 -      dvosed, moški:

                  13.05 prva vožnja

                  14.40 druga vožnja

Curling          -02.05 ženske, skupinski del

                 -07.05 moški, skupinski del

                 -13.05 ženske, skupinski del

Deskanje         -02.30 big air, kvalifikacije, ženske

                  03.15 big air, kvalifikacije, ženske

                  04.00 big air, kvalifikacije, ženske

                 -06.30 big air, kvalifikacije, moški

                  07.15 big air, kvalifikacije, moški

                  08.00 big air, kvalifikacije, moški

Hokej            -      izločilni boji, ženske:

                  05.10 polfinale 1

                  14.10 polfinale 2

Sm. prosti slog  -02.30 slopestyle, finale, prva vožnja, ženske

                  02.57 slopestyle, finale, druga vožnja, ženske

                  03.24 slopestyle, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske

                  05.30 slopestyle, kvalifikacije, moški

                  06.32 slopestyle, kvalifikacije, moški

                  12.00 akrobatski skoki, finale, prvi skok, ženske

                  13.00 akrobatski skoki, finale, drugi, zadnji skok, ženske

Smučarski skoki  -12.00 ekipna tekma, velika skakalnica, moški

Umetnostno drs.  -02.22 plesni pari, prosti program

TOREK, 15. februar:

Alpsko smučanje  -04.00 smuk, ženske

Biatlon          -10.00 štafeta 4x7,5 km, moški

Bob              -      dvosed, moški:

                  13.15 tretja vožnja

                  14.50 četrta, zadnja vožnja

Curling          -02.05 moški, skupinski del

                 -07.05 ženske, skupinski del

                 -13.05 moški, skupinski del

Deskanje         -02.30 big air, finale, prvi skok, ženske

                  02.52 big air, finale, drugi skok, ženske

                  03.15 big air, finale, tretji, zadnji skok, ženske

                 -06.00 big air, finale, prvi skok, moški

                  06.22 big air, finale, drugi skok, moški

                  06.45 big air, finale, tretji, zadnji skok, moški

Hitrostno drs.   -07.30 ekipno zasledovanje, polfinale, ženske

                 -07.52 ekipno zasledovanje, polfinale, moški

                 -08.24 ekipno zasledovanje, finale D, ženske

                  08.30 ekipno zasledovanje, finale C, ženske

                 -08.43 ekipno zasledovanje, finale D, moški

                  08.49 ekipno zasledovanje, finale C, moški

                 -09.22 ekipno zasledovanje, mali finale, ženske

                  09.28 ekipno zasledovanje, finale A, ženske

                 -09.41 ekipno zasledovanje, mali finale, moški

                  09.47 ekipno zasledovanje, finale A, moški

Hokej            -      izločilni boji, moški:

                  05.10 razigravanje 1

                  05.10 razigravanje 2

                  09.40 razigravanje 3

                  14.10 razigravanje 4

Nordijska komb.  -      posamično:

                  09.00 skakalni del, velika skakalnica

                  12.00 tekaški del, 10 km

Sm. prosti slog  -02.30 slopestyle, finale, prva vožnja, moški

                  02.57 slopestyle, finale, druga vožnja, moški

                  03.24 slopestyle, finale, tretja, zadnja vožnja, moški

                 -12.00 akrobatski skoki, kvalifikacije, moški

                  12.45 akrobatski skoki, kvalifikacije, moški

Umetnostno drs.  -11.08 kratki program, ženske

SREDA, 16. februar:

Alpsko smučanje  -      slalom, moški:

                  03.15 prva vožnja

                  06.45 druga vožnja

Biatlon          -08.45 štafeta 4x6 km, ženske

Curling          -02.05 ženske, skupinski del

                 -07.05 moški, skupinski del

                 -13.05 ženske, skupinski del

HD kratke proge  -12.30 1500 m, četrtfinale, ženske

                  13.15 1500 m, polfinale, ženske

                 -13.32 5000 m, štafeta, mali finale, moški

                  13.44 5000 m, štafeta, finale, moški

                 -14.11 1500 m, mali finale, ženske

                  14.18 1500 m, finale, ženske

Hokej            -      izločilni boji, moški:

                  05.10 četrtfinale 1

                  07.00 četrtfinale 2

                  09.40 četrtfinale 3

                  14.30 četrtfinale 4

                 -      boji za kolajne, ženske:

                  12.30 za tretje mesto

Smučarski tek    -10.00 ekipni sprint klasično, polfinale, ženske

                 -10.40 ekipni sprint klasično, polfinale, moški

                 -12.00 ekipni sprint klasično, finale, ženske

                 -12.30 ekipni sprint klasično, finale, moški

Sm. prosti slog  -12.00 akrobatski skoki, finale, prvi skok, moški

                  13.00 akrobatski skoki, finale, drugi, zadnji skok, moški

ČETRTEK, 17. februar:

Alpsko smučanje  -      alpska kombinacija, ženske:

                  03.30 smuk

                  07.00 slalom

Curling          -02.05 moški, skupinski del

                 -07.05 ženske, skupinski del

                 -13.05 moški, polfinale

Hitrostno drs.   -09.30 1000 m, ženske

Hokej            -      boji za kolajne, ženske:

                  05.10 finale

Nordijska komb.  -      štafeta:

                  09.00 skakalni del, velika skakalnica

                  12.00 tekaški del, 4x5 km

Sm. prosti slog  -02.30 snežni žleb, kvalifikacije, ženske

                  03.21 snežni žleb, kvalifikacije, ženske

                 -04.30 smučarski kros, kvalifikacije, ženske

                 -05.30 snežni žleb, kvalifikacije, moški

                  06.21 snežni žleb, kvalifikacije, moški

                 -07.00 smučarski kros, osmina finala, ženske

                  07.35 smučarski kros, četrtfinale, ženske

                  07.54 smučarski kros, polfinale, ženske

                  08.10 smučarski kros, mali finale, ženske

                        smučarski kros, veliki finale, ženske

Umetnostno drs.  -11.08 prosti program, ženske

PETEK, 18. februar:

Biatlon          -10.00 skupinski start, 15 km, moški

Bob              -      dvosed, ženske:

                  13.00 prva vožnja

                  14.30 druga vožnja

Curling          -07.05 moški, za tretje mesto

                 -13.05 ženske, polfinale

Hitrostno drs.   -09.30 1000 m, moški

Hokej            -      izločilni boji, moški:

                  05.10 polfinale 1

                  14.10 polfinale 2

Sm. prosti slog  -02.30 snežni žleb, finale, prva vožnja, ženske

                  02.57 snežni žleb, finale, druga vožnja, ženske

                  03.24 snežni žleb, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske

                 -04.45 smučarski kros, kvalifikacije, moški

                  07.45 smučarski kros, osmina finala, moški

                  08.20 smučarski kros, četrtfinale, moški

                  08.39 smučarski kros, polfinale, moški

                  08.55 smučarski kros, mali finale, moški

                        smučarski kros, veliki finale, moški

Umetnostno drs.  -11.38 športni pari, kratki program

SOBOTA, 19. februar:

Alpsko smučanje  -      paralelna tekma, mešane ekipe:

                  04.00 osmina finala

                  04.47 četrtfinale

                  05.14 polfinale

                  05.37 za tretje mesto

                  05.46 finale

Biatlon          -10.00 skupinski start, 12,5 km, ženske

Bob              -      štirised, moški:

                  02.30 prva vožnja

                  04.05 druga vožnja

                 -      dvosed, ženske:

                  13.00 tretja vožnja

                  14.30 četrta, zadnja vožnja

Curling          -07.05 moški, finale

                 -13.05 ženske, za tretje mesto

Hitrostno drs.   -08.00 skupinski start, polfinale, moški

                 -08.45 skupinski start, polfinale, ženske

                 -09.30 skupinski start, finale, moški

                 -10.00 skupinski start, finale, ženske

Hokej            -      boji za kolajne, moški:

                  14.10 za tretje mesto

Sm. prosti slog  -02.30 snežni žleb, finale, prva vožnja, moški

                  02.57 snežni žleb, finale, druga vožnja, moški

                  03.24 snežni žleb, finale, tretja, zadnja vožnja, moški

Smučarski tek    -07.00 skupinski start prosti slog, 50 km, moški

Umetnostno drs.  -12.08 športni pari, prosti program

NEDELJA, 20. februar:

Olimpizem        -13.00 zaključna slovesnost 24. ZOI

Bob              -      štirised, moški:

                  02.30 tretja vožnja

                  04.20 četrta, zadnja vožnja

Curling          -02.05 ženske, finale

Hokej            -      boji za kolajne, moški:

                  05.10 finale

Smučarski tek    -07.30 skupinski start prosti slog, 30 km, ženske

Umetnostno drs.  -05.00 ekshibicijski program

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin