8 let, 2 meseca

FC Litija

Sobota, 16. 11. 2013, 9.35

Sevničani po loteriji izločili prvake

Terme Olimia bodo 8. in 9. marca 2014 gostile finalni turnir pokala Terme Olimia, na katerega so se uvrstili Sevnica, Litija, Dobovec Trgovine Jager in Oplast Kobarid.

Sevnica je prvi udeleženec finalnega turnirja pokala Terme Olimia. Po kazenskih strelih so z 8:3 premagali zadnjega prvaka KMN Bronx. V rednem delu so varovanci trenerja Mitje Jonteza izničili prednost s prve tekme (0:4), potem pa so bili še bolj zbrani po streljanju kazenskih strelov.

Kljub porazu (6:4 je bilo za Stripy Inštalacije Derlink) so si mesto na finalnem turnirju priigrali tudi igralci Litije.

Pot v Podčetrtek si je prislužil tudi Dobovec Trgovine Jager, ki je bil na zadnji stopnički s 7:0 boljši od Kixov. Z dvema goloma se je izkazal Uroš Kroflič.

Po prepričljivi zmagi v gosteh v Benediktu je med elitno četverico tudi Oplast, poslovil pa se je KMN Slemen, edini tretjeligaš med osmerico.