7. 8. 2015,
17.02

7 let, 12 mesecev

francosko prvenstvo nogomet Zlatan Ibrahimović Lyon PSG Monaco Marseille Bordeaux

Petek, 7. 8. 2015, 17.02

Po petih zaporednih zmagah Berićev Saint Etienne doživel visok poraz

Saint Etienne slovenskega reprezentančnega napadalca Roberta Berića je po odličnem nizu zmag le naletel na močnejšega nasprotnika. Vodilni PSG je spet zmagal.

Berićevi so po začetnem ligaškem porazu in remiju nanizali pet zaporednih zmag, ta konec tedna pa se je zmagovalni niz končal. Na domačem igrišču jih je kar s 4:1 nadigrala Nica. Slovenski nogometaš se ni vpisal med strelce, je pa prebil na igrišču vseh 90 minut.

Prvak PSG je na gostovanju pri Nantesu zabeležil novo visoko zmago in že pri 20 točkah, tretjeuvrščeni Rennes pa je s Troyesom slovenskega vratarja Denisa Petrića le remiziral.