9.58

italijansko prvenstvo Inter Roma

Sobota, 19. 3. 2011, 9.58

Milan zadržal vrh, izgubil Ibrahimovića

Palermo je v 32. krogu Serie A navkljub prvencu Jasmina Kurtiča zapravil nemogoče. Enej Jelenič odigral devet minut v dresu Genoe, Milan z zmago v Firencah odgovoril na napad Napolija.

Italijansko prvenstvo, 32. krog:

Sobota: Inter : Chievo 2:0 (0:0) Cambiasso 66., Maicon 82. Bojan Jokič je za Chievo igral 90 minut. Boštjan Cesar je sedel na klopi.

Udinese : Roma 1:2 (0:0) Di Natale 88.; Totti 57./11m, 90. Samir Handanovič je za Udinese branil 90 minut.

Nedelja: Juventus : Genoa 3:2 (0:1) Rossi 49., Matri 63., Toni 83.; Bonucci 7., Floro Flores 57. Enej Jelenič (Genoa) je vstopil v igro v 81. minuti

Cagliari : Brescia 1:1 (1:0) Cossu 22.; Caracciolo 61.; R.K.: Eder 90./Brescia Bari : Catania 1:1 (1:1) Gazzi 33.; Lopez 44. Palermo : Cesena 2:2 (2:0) Kurtič 5., Pinnila 36.; Parolo 90., Giaccherini 90; R.K.: van Bergen 74., Sammarco 77./oba Cesena Jasmin Kurtič je odigral vso tekmo in dosegel krstni zadetek v Serie A, Armin Bačinovič je v igro vstopil v 72. minuti in osem minut kasneje prejel rumeni karton, Siniša Andđelkovič je tekmo spremljal s klopi, Josip Iličić (vsi Palermo) zaradi poškodbe ni kandidiral za tekmo

Sampdoria : Lecce 1:2 (0:1) Maccarone 69.; di Michele 39., Olivera 66.; R.K.: Mannini 77./Sampdoria Bologna : Napoli 0:2 (0:2) Mascara 30., Hamšik 45./11-m Rene Krhin (Bologna) ni kandidiral za tekmo.

Lazio : Parma 2:0 (1:0) Hernanes 23., Floccari 77.

Fiorentina : Milan 1:2 (0:2) Vargas 80.; Seedorf 8., Pato 41.; R.K.: Ibrahimović 87./Milan

26 - di Natale (Udinese) 25 - Cavani (Napoli) 19 - Eto'o (Inter), di Vaio (Bologna) 18 - Matri (Juventus/ Cagliari) 8 - Iličić (Palermo) ... 3 – Cesar (Chievo) 2 - Bačinovič (Palermo) 1 - Kurtič (Palermo) ...