12.25

Juventus Napoli Inter Fiorentina Samir Handanović Josip Iličić Lazio Roma

Petek, 16. 8. 2013, 12.25

Milan z Birso poražen v Parmi, Cesar zadel pri porazu Chieva

Milan je v 9. krogu zabeležil nov poraz. Pri rdeče-črnih je vso tekmo igral Valter Birsa. Boštjan Cesar je zatresel mrežo Fiorentine pri porazu Chieva.

Valter Birsa je bil spet v začetni enajsterici Milana, ki je gostoval pri Parmi in klonil z 2:3, potem ko so domači nogometaši zmagoviti gol zabili v četrti minuti sodnikovega podaljška. Boštjan Cesar je s Chievom gostil Fiorentino in po golu kapetana Slovenije v 13. minuti vodil z 1:0, pa potem prejel dva gola in izgubil z 1:2. Pri Chievu je bil na klopi Dejan Lazarević, a spet ni dobil priložnosti za igro, medtem ko pri gostih poškodovanega Josipa Iličića ni bilo niti na klopi. Bologna je prekinila niz porazov in doma premagala Livorno z 1:0. Tudi s pomočjo Reneja Krhina, ki je igral vso tekmo. Sassuolo je z Jasminom Kurtićem, ki je prav tako igral od prve do zadnje minute, brez zadetkov remiziral v gosteh pri Catanii.