20.16

Samir Handanović Luka Koper

Nedelja, 15. 7. 2012, 20.16

Handanović z Interjem premagal Koper (foto)

Samir Handanović je v nedeljo branil v dresu Interja, ki je odigral zanimivo prijateljsko tekmo proti Luki Koper. Milančani so zmagali z 2:0.

Samir Handanović, ki je v Inter pred kratkim prišel za enajst milijonov evrov, je bil v začetni enajsterici Interja, ki je v Roveretu z 2:0 premagal Koprčane.

Branil je do 62. minute, ko ga je med vratnicama nadomestil 36-letni Luca Castellazzi. Koprčani, ki so zaradi prijateljske tekme proti trikratnemu evropskemu prvaku začetek prvenstva – v nedeljo bi se morali pomeriti z Aluminijem -, prestavili na poznejši termin, so mrežo nedotaknjeno ohranili vse do 50. minute, ko je zadel argentinski branilec Walter Samuel. V 71. minuti je končni izid tekme postavil Brazilec Philippe Coutinho.

Na delu Zanetti, Maicon, Milito ...

Inter seveda ni nastopil v najmočnejši zasedbi, a so imeli koprski nogometaši kljub vsemu edinstveno priložnost, da so se lahko pomerili z nekaterimi zvezdniki, kot so, poleg Handanovića in Samuela, Maicon, Diego Milito, Javier Zaneti in še nekateri.