Liga NBA, 14. november

Odsotnost Dragića se očitno še kako pozna, Udrih in Vujačić uspešna

Beno Udrih | Foto Guliver/Getty Images

V noči na torek so v ligi NBA igrali osem tekem. Na parket sta stopila tudi Beno Udrih in Saša Vujačić, medtem ko Goran Dragić zaradi poškodbe gležnja ni igral.

Košarkarji Miami Heat so v gosteh izgubili proti San Antonio Spurs. Tekma se je končala z izidom 94:90. Očitno se Miamiju še kako pozna odsotnost Gorana Dragića, potem ko zaradi poškodbe levega gležnja ne more igrati. Po zadnjih informacijah Gogi na nogi nima več opornice in že opravlja prve treninge na kolesu.

Beno Udrih in Detroit Pistons so gostili Oklahoma City Thunder in na koncu tudi zasluženo zmagali. Tekma se je končala z izidom 104:88. Dobro pa je bil razpoložen tudi Beno Udrih, ki je v osemnajstih minutah igranja za svojo ekipo prispeval 10 točk, 4 skoke in 4 podaje. Najboljši igralec Detroita je bil z 22 točkami Harris.

Svojo priložnost je na tekmi med New York Knicks in Dallas Mavericks dobil tudi Saša Vujačić. Mariborčan je na parketu preživel 12 minut in dosegel 4 točke, 2 skoka in podajo. Tekmo so na koncu z izidom 93:77 dobili New York Knicks.

Liga NBA, 14. november:

Indiana Pacers : Orlando Magic 88:69
Fouriner 14,, Payton 12;  Miles 16, George 13

New York Knicks : Dallas Mavericks 93:77
Porzingis 24, 11 sk., Anthony 24 (Saša Vujačić 4 točke, 2 skoka, podaja, igral je 12 minut)Barnes 20, Barea 17

Detroit Pistons : Oklahoma City Thunder 104:88
Harris 22, Baynes 20 (Beno Udrih 10 točk, 4 skoke in 4 podaje, igral je 18 minut)Westbrook 33, Grant 11

New Orleans Pelicans : Boston Celtics 106:105