21.41

Beno Udrih NBA Memphis Grizzlies

Četrtek, 12. 3. 2015, 21.41

Udrih v prvi peterki pridno zadeval in zmagal

Ekipa Memphis Grizzlies je v ligi NBA doma premagala Milwaukee Bucks s 96:83 in ostala na drugem mestu zahodnega dela lige. Slovenski košarkar Beno Udrih je začel v prvi peterki.

Beno Udrih je dobro izkoristili odsotnost prvega organizatorja igre Michaela Conleya in na parketu preživel kar 31 minut. V tem času je dosegel 14 točk, brez zgrešenga meta za tri točke in dodal še dve podaji ter tri skoke.

Prvi strelec tekme je bil s 17 točkami Courtney Lee, pri Milwaukeeju jih je Giannis Antetokounmpo natresel 19. Memphis je z zmago prekinil niz dveh zaporednih porazov.