Evroliga Žan Mark Šiško Zoran Dragić Anthony Randolph Real Madrid Baskonia Bayern München Anadolu Efes

EVROLIGA, 22. KROG

Šiškov Bayern zapravil visoko prednost, velika vrnitev Randolpha

Anthony Randolph | Real je ugnal Maccabi. | Foto Getty Images

Real je ugnal Maccabi.

V 22. krogu evrolige je Real Madrid Anthonyja Randolpha, ki je bil po poškodbi in vrnitvi na parket prvi igralec Madridčanov, dosegel zmago na gostovanju pri Maccabiju. Randolph je v dobrih 21 minutah dosegel 19 točk (za 2 3/3, za 3 3/6, prosti meti 4/5) ter sedem skokov in bil med najzaslužnejšimi za prvo zmago Reala po treh zaporednih porazih. Bayern Žana Marka Šiška je izgubil v Milanu, potem ko je v tretji četrtini vodil že z 20 točkami razlike (40:60). Na koncu so Bavarci izgubili z 78:79, Šiško je v petih minutah dosegel pet točk (za tri 1/1, prosti meti 2/2).

Od četrtka ima Slovenija v evroligi še enega predstavnika, saj je Baskonio okrepil Zoran Dragić. Slovenski košarkar seveda v tem krogu še ni igral, Baskonia pa je morala priznati premoč Olympiacosu.

Vodilni Anadolu Efes je v petek na gostovanju v Beogradu ugnal Crveno zvezdo.