Goran Dragić Goran Dragić Vlatko Čančar Vlatko Čančar Luka Dončić Luka Dončić NBA

NBA, pripravljalne tekme

Dallas uspešen tudi brez Dončića, ki je tokrat počival

1

Luka Dončić | Foto Guliverimage

Košarkarji Dallas Mavericks so tudi brez svojih najboljših treh igralcev, Luke Dončića, Kristapsa Porzingisa in Tima Hardawaya Jr., na zadnji pripravljalni tekmi v gosteh s 114:103 premagali prvake, ekipo Milwaukee Bucks. Dallas je tako pripravljalno obdobje pred novo sezono severnoameriške lige NBA končal s štirimi zmagami na štirih tekmah.

Dallas je vse pripravljalne obračune dobil prvič v zgodovini kluba, potem ko je premagal Utah Jazz, Los Angeles Clippers, Charlotte in Milwaukee.

Ob zadnji zmagi se je izkazal Jalen Brunson s 17 točkami, šestimi skoki in petimi podajami. Brunson je zadnjo četrtino tako kot preostala prva peterka presedel na klopi.

V vrstah Milwaukeeja zaradi osebnih razlogov ni igral Khris Middleton, je pa v treh četrtinah skupaj 25 minut igral njihov prvi zvezdnik Grk Giannis Antetokounmpo, ki je zbral 26 točk in deset skokov.

Goran Dragić bo igral že v noči na četrtek. | Foto: Guliverimage/Vladimir Fedorenko Goran Dragić bo igral že v noči na četrtek. Foto: Guliverimage/Vladimir Fedorenko

Prva tekma v noči na petek

Nova sezona v ligi NBA se bo začela v noči na sredo, Dallas pa prva tekma čaka v noči na petek, ko se bo pomeril z ekipo Atlanta Hawks. Toronto Raptors Gorana Dragića in Denver Nuggets Vlatka Čančarja uvod v sezono čaka v noči na četrtek, Toronto se bo pomeril z Washington Wizards, Denver pa s Phoenix Suns.