16.18

NHL St. Louis Blues

Nedelja, 1. 11. 2015, 16.18

St. Louis po treh golih zaostanka premagal lanske prvake

V noči na četrtek so bili v ligi NHL na sporedu štirje obračuni. St. Louis Blues je v gosteh po podaljšku premagal lanske prvake Chicago Blackhawks.

Hokejisti St. Louis Blues so po prvi tretjini zaostajali že tri gole in kazalo je, da se jim obeta visok poraz. V drugi tretjini tekme so se prebudili in aktualnim prvakom dali tri gole in izenačili na 5:5. Zadnja tretjina se je končala brez zadetkov, v četrti minuti podaljška pa je mrežo zatresel Vladimir Tarašenko in bil odločilni mož gostujoče ekipe. Tekma se je končala z izidom 5:6.