Nashville Predators liga NHL Los Angeles Kings Anže Kopitar Anže Kopitar

Nedelja, 5. 1. 2020, 7.40

Liga NHL, 4. januar

Novo razočaranje v taboru Kopitarjevih kraljev: poraz v domači dvorani #video

Anže Kopitar | Kralji Anžeta Kopitarja so pred domačimi navijači doživeli nov poraz. Z 1:4 so klonili pred hokejisti Nashvilla. | Foto Gulliver/Getty Images

Hokejisti Los Angelesa z Anžetom Kopitarjem so v severnoameriški ligi NHL doživeli nov poraz. V domači dvorani so morali z 1:4 priznati premoč Nashvillu, Kopitar pa se tokrat ni vpisal med strelce.

Vrhunci obračuna med LA Kings in Nashville Predators (1:4):

Gostje so z zadetkoma Rocca Grimaldija in Ryana Johansena v prvem delu povedli, domačim je v srednji tretjini upanje vrnil Alex Iafallo.

Yakov Trenin in Craigh Smith pa sta v 50. in 52. minuti zadela v razmaku 69 sekund in gostom priigrala visoko zmago.

Vodilna ekipa lige ostaja Washington. Boston na vzhodu zaostaja dve točki, danes pa je doma izgubil z Edmontonom z 1:4. Na zahodu vodi St. Louis, ki je tako kot Boston zbral 59 točk, danes pa je s 5:4 izgubil po podaljšku v Las Vegasu.

Kopitarjevi kralji so na zahodu predzadnji in za osmim mestom, ki vodi v končnico, zdaj zaostajajo za 10 točk.

Po prostem večeru v Los Angeles prihaja Columbus.