20. 1. 2013,
22.54

Nedelja, 20. 1. 2013, 22.54

Kopitar se je vrnil, a ga je zasul "Plaz"

Po poškodbi se je znova vrnil na led v ligi NHL slovenski hokejist Anže Kopitar, ki je z LA Kings gostoval pri Coloradu. Kralji so sicer povedli, vendar na koncu morali priznati poraz.

Kopitar je na ledu preživel slabih dvajset minut, v katerih je njegova statistika ostala več ali manj prazna. Enkrat je sicer poskusil s strelom na gol.

Colorado je vse tri zadetke dosegel v zadnjih dvajsetih minutah. Los Angeles je povedel v prvi tretjini preko Kyla Clifforda, druga se je končala brez zadetkov, v zadnji pa so domačini vse tri zadetke dosegli v uvodnih osmih minutah. Najprej je izenačil Gabriel Landeskog, dobro minuto za tem je zadel David Jones, končni izid 3:1 pa je postavil Pa Parenteau.

Jan Muršak zaradi poškodbe rame ni bil v postavi Detroita, ki je doma izgubil proti Dallasu z 1:2 in tako ostal pri dveh osvojenih točkah. Rdeča krila je pokopal Michael Ryder, ki je dosegel oba gola za Dallas, častnega za domače pa je štiri sekunde pred koncem tekme prispeval Švicar Damien Brunner.