Thermometer Blue 0

liga EBEL Dornbirn Žiga Pance Aleš Kranjc Sabahudin Kovačević Miha Verlič Luka Gračnar

Nedelja, 22. 11. 2015, 14.48

Dornbirn s šestimi goli potopil Olimpijino barko

Olimpijinim porazom ni videti konca. Potem ko je v soboto z 1:8 izgubila z Innsbruckom, ji je osmi zaporedni poraz zadal še Dornbirn (2:6).

Člani ljubljanskega kluba ne najdejo recepta, kako zaustaviti val porazov, v katerega so se še enkrat več ujeli. Tokrat so na drugi tekmi v 24 urah priznali premoč odličnemu DornbirnuGal Koren (39. minuta) in Jure Sotlar, ki je v začetku zadnjega dela znižal na 2:3, a gostitelji so v zadnjih petih minutah še trikrat zatresli mrežo Oliviera Roya. Kanadčana, ki je na zadnjih dveh tekmah prejel 14 golov, je v zadnji minuti v vratih zamenjal Matic Marinšek.

Zmaji so serijo petih gostovanj končali s petimi porazi, v torek se vračajo na domač teren, kjer se bodo še drugič v štirih dneh srečali z Innsbruckom, ki je ugnal Znojmo,

Gradec Sabahudina Kovačevića in Aleša Kranjca je gostil Bolzano in izgubil z 1:3. Beljak Mihe Verliča in Žige Panceta je po podaljšku doma izgubil z vodilnim Linzem, Celovec pa je na domačem ledu z 1:5 kloni proti Dunaju.