7 let, 12 mesecev

vaterpolo Kranj

Sobota, 16. 2. 2013, 20.57

Triglavanom ni uspel preobrat

Vaterpolisti Triglava so v 13. krogu jadranske lige izgubili proti splitskemu Mornarju z 9:12. Zadetke za Triglav so dosegli Kadivec tri, Bukovac in Pevec po dva, Kalan in Komatar pa po enega.

Kranjčani so bili v dvoboju s Splitčani blizu točki. V zadnji minuti je Matevž Pevec zapravil petmetrovko pri zaostanku 9:11, gosti pa so v nasprotnem napadu potrdili zmago. Triglavani so tekmo izgubili v prvem polčasu, ko so kar tekmovali, kdo bo naredil več napak, in le sreči se lahko zahvalijo, da so po prvem polčasu zaostajali le za štiri gole. V drugem delu so se varovanci trenerja Primoža Troppana prebudili, se približali na dva gola, preobrata pa jim ni uspelo narediti.