9.14

Liam Orel

Nedelja, 5. 7. 2015, 9.14

Liam Orel četrti na MSP v jadranju

Najvišje uvrščeni Slovenec na mladinskem svetovnem prvenstvu v jadranju na deski v kategoriji slalom, ki je potekalo v italijanskem mestu Reggio Calabria, je bil Liam Orel.

Liam Orel je presenetil v konkurenci 30 tekmovalcev v kategoriji do 17 let in na svoji četrti regati v jadranju na deski osvojil četrto mesto.

Luka Martin Ličan je v isti starostni kategoriji na svojem prvem svetovnem prvenstvu osvojil 20. mesto.

V kategoriji do 20 let je Jan Kosmina branil bron z lanskega MSP v Španiji. V zadnjem nastopu v mladinski kategoriji je osvojil peto mesto med 23 tekmovalci, Jani Lovrič pa je končal na 12. mestu.