Julia Roberts, ki je s Tomom Hanksom posnela film Larry Crowne, je popolnoma navdušena nad soigralcem, ki se je tokrat preizkusil tudi v vlogi režiserja.
Robertsova je prepričana, da je Tom Hanks osupljiv in dinamičen režiser. Potem ko sta skupaj igrala v zelo dobro sprejetem filmu Wilsonova vojna (Charlie Wilson's War) iz leta 2007, sta spet združila moči v komično-recesijski drami Larry Crowne.
Robertsova je bila navdušena nad Hanksovim živahnim pristopom in stoodstotno zagnanostjo, ki jo je vložil v film, na katerega je ponosna. Na snemanju je nanjo naredil vtis s svojo energijo in izjemnim obvladovanjem poteka dela. "Verjetno doma samo spi, saj je na snemanju ves čas srečen in prisoten," je za britanski The Telegraph povedala Robertsova.
Napovednik filma Larry Crowne:
Glede na to, da je to šele njegov drugi režiserski projekt po filmu To mi delaj! (That thing you do!), ki ga je posnel leta 1996, se njegovi soigralki zdi še posebej zanimivo, da tako zlahka menjava vlogo igralca in režiserja.
Hanks in Robertsova sta tesna prijatelja, zato si je Hanks lahko privoščil nekaj šal na njen račun in jo s tem spodbudil k večji ustvarjalnosti. V nekem trenutku se je tako pošalil iz njene ljubezni do pletenja in od ekipe zahteval, da so vsi intenzivno pletli, ko je nekega jutra prišla na delo. Njegova šala je padla na plodna tla, saj je igralka takoj začela deliti svoje najboljše pletilske nasvete. Šele postopoma je ugotovila, da nihče v sobi ni bil posebej vešč pletenja in zavedla se je, v kako absurdnem položaju se je znašla. Šala ji je bila na koncu všeč, saj oba verjameta, da mora biti delo tudi zabavno.