Trimo Trebnje Riko Ribnica rokomet

Ponedeljek, 28. 9. 2015, 11.19

Tako se zabije gol za zmago v zadnjih sekundah (video)

Dobro obiskan dolenjski rokometni derbi med Trimom in Rikom Ribnico je pripadel Trebanjcem.

Pred okrog 650 gledalci sta se v četrtem krogu 1. NLB Leasing lige spoprijela stalna dolenjska tekmeca Trimo in Riko Ribnica. Vloga favorita je bila na gostujoči strani, saj so Ribničani z minimalnimi spremembami zadržali praktično vso lansko ekipo, kar za Trebanjce vsekakor ne velja. Ekipa Roberta Beguša je bila večino drugega polčasa v vodstvu, dobrih deset minut pred koncem tudi za štiri gole.

A delni rezultat 6:1 je Trimo ne le vrnil v tekmo, ampak mu tudi zagotovil drugo prvenstveno zmago z 29:28. Zanjo je z atraktivnim zadetkom – skupaj jih je dosegel kar 13 – v zadnjih sekundah poskrbel Rok Skol. Tako kot v zadnjih sezonah sta dolenjskih ekipi zdaj spet sosedi na lestvici, na petem in šestem mestu sta s po štirimi točkami.