SiolNET. Sportal Rokomet
0,09

termometer

  • Messenger
  • Messenger
LIGA NLB, 21. KROG

Velenjčani zanesljivo preko Ormoža

0,09

termometer

RK Gorenje Velenje : Nexe Našice, evropska liga, Aljaž Panjtar | Velenjčani so prišli do novih točk. | Foto: Grega Valančič/Sportida
Velenjčani so prišli do novih točk. Foto: Grega Valančič/Sportida

Rokometaši Gorenja Velenja so na zaostali tekmi 21. kroga lige NLB zanesljivo s 36:24 ugnali Jeruzalem Ormož.

RK Gorenje Velenje : Nexe Našice, evropska liga, Zoran Jovičić Sportal Velenjčani so se igrali z ognjem

Že pred reprezentančnim premorom so rokometaši vodilnega Celja z 41:29 premagali Ljubljano, Slovenj Gradec je za gol premagal Ribnico, Sviš je bil z 28:22 boljši od zadnjega Šmartna, Dobova pa je namučila Koper, ki je slavil z 28:26. Že pred tem so se Trebanjci, ki so v prejšnjem krogu doživeli poraz, s 35:23 znesli nad Slovanom, Maribor Branik pa je doma z 29:34 izgubil proti Urbanscape Loki.

Liga NLB, 21. krog:

Petek, 8. april:
Trimo Trebnje : LL Grosist Slovan 35:23 (19:13)
Glavaš 9, Slatinek Jovičič, Horvat in Radojković po 5; Tufegdžić 7, Jankovskij 4

Maribor Branik : Urbanscape Loka 29:34 (14:19)
Jerenec 6, Dosedla in Kovačec po 5;  Pipp 10, Jesenko 8, Cingesar in Nikolić po 3 

Sobota, 9. april:
Ljubljana : Celje Pivovarna Laško 29:41 (14:20)
Brulec 7, Kolmančič 4, Pernovšek 4, Lukman 4; Cokan 11, Ivanković 6, Vlah 5

Sviš Ivančna Gorica : Herz Šmartno 28:22 (11:9)
Zavodnik 10, Košir 5; Justin 5, Avsec 4, Grum 4

Dobova : Koper 26:28 (14:11)
Šukić 9, Mlakar 6; Poklar 9, Pavlović 4

Slovenj Gradec 2011 : Riko Ribnica 30:29 (17:15)
Cvetko 6,Kotar 6, Jezernik 5; Miličević 8, B. Nosan 5,

Torek, 19. april:
Gorenje Velenje : Jeruzalem Ormož 36:24 (17:15)

Zaostala tekma 13. kroga:

Sreda, 13. april:
Herz Šmartno : LL Grosist Slovan 19:30 (9:12)
Cirar 8, Justin 3;  Tufegdžić 11, Stopar in Sankovič 5

Lestvica:

1. Celje Pivovarna Laško  21  tekem -  41 točk
2. Trimo Trebnje          19  - 33
3. Gorenje Velenje        20  -  31
4. Riko Ribnica           21  -  26
5. Urbanscape Loka        21  -  24
6. Slovenj Gradec 2011    21 -  23
7. Koper                  21   -  21
8. Maribor Branik         21   - 19
9. LL Grosist Slovan      20   -  17
10. Jeruzalem Ormož        20   - 16
11. Dobova                 21   -  16
12. Sviš Ivančna Gorica    21   -  10
13. Ljubljana              20   -   6
14. Herz Šmartno           21   -   5

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin