• Messenger

Sevilli vroč derbi, Jokić zmagal z Villarrealom

2

termometer

Barcelona je s 4:0 premagala Granado, s 5:0 je zmagal Real, a ostal brez poškodovanega Cristiana Ronalda, Atletico pa celo s 7:0. Sevilla je dobila mestni derbi.

Le tri minute je Cristiano Ronaldo potreboval za nov gol, ki jih v zadnjih tednih zabij kot po tekočem traku, potem pa moral na začetku drugega polčasa zaradi težav z mišico predčasno z igrišča. Portugalec je navijače Reala že pomiril, saj ne gre za nič hujšega in je šlo zgolj za neugoden udarec. Njegova zamenjava je bila bolj kot kaj drugega preventivne narave.

V nedeljo se je po daljši odsotnosti zaradi poškodbe v ekipo Villarreala vrnil slovenski reprezentant Bojan Jokić, ki je odigral celotno srečanje. "Rumena podmornica" je s 3:0 v gosteh premagala Levante.