prijateljske tekme FIFA SP 2018 Eden Hazard

Torek, 12. 6. 2018, 20.17

PRIJATELJSKE TEKME (11. in 12. JUNIJ)

Poljska navdušila, Lewandowski v Rusijo odhaja v dobri formi

Robert Lewandowski | Foto Reuters

Japonska je na prijateljski pripravljali tekmi v Avstriji premagala Paragvaj 4:2 (0:1). Na zadnjem testu pred svetovnim prvenstvom v Rusiji je Japonska pod novim selektorjem Akiro Nishinom po dveh porazih v Innsbrucku dosegla prvo zmago. Poljska je v generalki s 4:0 odpravila Litvo, z dvema goloma pa je navdušil Robert Lewandowski.

Neymar
Sportal Brazilci razbili Avstrijo, Neymar spet zadel #video

Belgijci so v ponedeljek v Bruslju na generalki pred spektaklom v Rusiji s 4:1 odpravili Kostariko. Z dvema zadetkoma in podajo se je izkazal Romelu Lukaku, v 70. minuti pa je navijače prestrašil Eden Hazard, ko je v bolečinah odšepal z igrišča. Iz belgijskega tabora so sporočili, da poškodba vendarle ni resnejše narave. Rdeči vragi so v Bruslju napolnili mrežo Kostarike (4:1). Dva zadetka je dosegel napadalec Manchester Uniteda Romelu Lukaku, v 70. minuti pa je moral zaradi poškodbe zapustiti igre najboljši belgijski nogometaš Eden Hazard. Zvezdnik Chelseaja je odšepal z igrišča, a je bil strah navijačev odvečen, saj je belgijski selektor Roberto Martinez dejal, da s starejšim izmed bratov Hazard ni nič hujšega.