8.25

Prva liga Telekom Slovenije NK Olimpija NK Olimpija NK Krka NK Maribor NK Maribor NK Rudar NK Koper NK Radomlje NK Gorica NK Domžale NK Celje NK Zavrč

Ponedeljek, 21. 7. 2014, 8.25

Oglejte si, s kakšno mojstrovino je postregel nogometaš Maribora (video)

V 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije smo na petih tekmah videli deset golov. Domžale so nadaljevale zmagoviti niz, Mariborčani so zlahka zmagali.

Mariborčani so v preteklem krogu presenetljivo izgubili v Celju, tokrat pa zlahka pred domačimi navijači premagali Zavrč s 3:0. Prvi gol na tekmi je dosegel Damjan Bohar, ta je očitno v odlični formi in zelo samozavesten. Gol, ki ga je pospravil v mrežo Zavrčanov, je bil plod prave mojstrovine.

Rudar je proti Krki ob polčasu zaostajal z 0:1, pa potem v drugem delu igre zadel trikrat in s preobratom prišel do suverene zmage s 3:1.

Olimpija po treh zaporednih zmagah z začetka sezone tokrat ni premagala Gorice, tekma v Stožicah se je končala z nepriljubljenim izidom 0:0.

Domžale so potrdile odlično formo. Gostovale so v Kopru in zmagale z 1:0. To je bila že šesta zmaga Domžalčanov v šestih tekmah. Da je uspeh še večji, skrbi tudi podatek, da še sploh niso prejeli zadetka.

Celje je potrdilo dobro formo in s 3:0 zmagalo v Radomljah. Te tudi po šestih odigranih tekmah v prvoligaški konkurenci ostajajo brez točke.

Bi radi podoživeli najbolj zanimive trenutke na odigranih tekmah šestega kroga? Vabljeni k ogledu podrobnih vrhuncev!