19.20

Kevin Kampl Robert Berić

Sobota, 15. 2. 2014, 19.20

Kampl še naprej blesti: proti Milaniću in Beriću zadel in dvakrat podal

Kevin Kampl je na obračunu avstrijskega prvenstva proti Sturmu Darka Milanića in Roberta Berića k zmagi Salzburga (4:1) v Gradcu prispeval zadetek in dodal še dve podaji.

Salzburg še naprej nima konkurence v avstrijskem prvenstvu, ključni nogometaš bikov pa je Kevin Kampl. To je 23-letni vezist dokazal tudi na tekmi v Gradcu.

Proti Sturmu je podal za uvodna gola Salzburžanov, v 32. minuti pa po strelu s prve z levico tudi dosegel zadetek.

Kampl, ki ima iz dneva v dan večjo tržno vrednost, je odigral celotno tekmo, Darko Milanić pa je Roberta Berića iz igre potegnil v 59. minuti.

Salzburg ima s tekmo več že 20 točk naskoka pred prvim zasledovalcem, Sturm pa se nagaja na sedmem mestu.