2. 3. 2013,
16.49

Sobota, 2. 3. 2013, 16.49

Jelić zadel že na prvi

Le 15 minut je Dragan Jelić potreboval, da je zabil prvi gol v dresu avstrijskega drugoligaša Kapfenbergerja.

Nekdanji golgeter Maribora, ki je nazadnje igral v Murski Soboti, je pozimi prestopil v Avstrijo. Okrepil je Kapfenberger, ki je v minuli sezoni tudi z Matejem Mavričem igral v prvi avstrijski ligi, v tej sezoni pa se bori za obstanek v drugi ligi. Trenutno je predzadnji. A če gre soditi po prvi tekmi v drugem delu sezone, se obetajo boljši rezultati tega kluba. V petek je namreč gostoval pri drugouvrščenemu St. Pöltenu in zmagal kar s 7:1. Končni izid je v tretji minuti sodnikovega podaljška postavil prav izkušeni slovenski napadalec, ki je na igrišče prišel 15 minut pred tem.