22. 8. 2014,
14.26

7 let, 12 mesecev

nemško prvenstvo nogomet Bayern München Borussia Dortmund Bayer Leverkusen Kevin Kampl Tim Matavž Augsburg Köln Dominic Maroh Schalke Wolfsburg

Petek, 22. 8. 2014, 14.26

Augsburg do krvavo potrebnega preobrata, Dortmund sledi Bayernu

V 16. krogu bundeslige je Augsburg Tima Matažva premagal Schalke. Včeraj je Bayer Kevina Kampla doma s 5:0 razbil Borussio Mönchengladbach. Dortmund sledi Bayernu.

Bayer v zadnjem času ni bil v najboljši formi, zato je bila pred tekmo proti Borussii Mönchengladbachu negotovost velika, a so nogometaši iz Leverkusna pred domačimi navijači navdušili in zmagali s 5:0. Kevin Kampl je igral 87 minut.

V soboto videli še nastop Dominica Maroha, ki je igral vso tekmo pri remiju Kölna z 1:1 v gosteh pri Werderju.

Augsburg Tima Matavža (vstopil zadnjo minuto srečanja) je uspel premagati Schalke. Augsburg je tako osvojil sila pomembne točke v boju za obstanek.