16.22

liga NHL Anaheim Ducks

Nedelja, 22. 2. 2015, 16.22

Vrnitev Račkov in velika zmaga po kazenskih strelih

V noči na torek sta bili v ligi NHL odigrani zgolj dve tekmi. Anaheim Ducks so se po zaostanku proti Detroitu vrnili in slavili novo zmago.

Na tekmi med Anaheimom in Detroitom so gostje pred vstopom v zadnjo tretjino vodili z 2:0, nato pa so domači hokejisti s tremi goli v razmahu dveh minut in pol dosegli tri gole in bili na pragu zmage, a se je Detroit slabih pet minut pred koncem rednega dela vrnil.

Ker zmagovalca ni bilo po podaljšku, je sledilo izvajanje kazenskih strelov, pri katerih pa so bili bolj zbrani igralci Anaheima. Zadela sta Corey Perry in Jakob Silfverberg.