4 leta, 9 mesecev

liga INL HDD Sij Acroni Jesenice HK Celje HK Playboy Slavija Lustenau Feldkirch Zell am See

Sobota, 19. 9. 2015, 10.49

Celjani sezono odprli s porazom, Jeseničani po preobratu izgubili s prvaki

Celjani so prvo tekmo sezone odigrali pred domačimi gledalci in z 1:4 priznali premoč Feldkirchu. Jeseničani so po zmagi nad Zell am Seejem izgubili s 3:4 na gostovanju pri Lustenauu.

Edini zadetek za hokejiste iz knežjega mesta je zadel veteran Tomo Hafner, ki je v 33. minuti izenačil. Gostje so si zmago priigrali v zadnji tretjini, ko je bil še drugič uspešen še lani član Dornbirna Martin Mairitsch. Roka Stojanoviča sta v zadnjih dveh minutah ugnala še Patrick Maier in Dylan Stanley.

Železarji so se mudili na težkem gostovanju. Pri prvakih iz Lustenaua so vodili z 2:0 in 3:1, a na koncu izgubili s 3:4.