16. 11. 2009,
10.22

Ponedeljek, 16. 11. 2009, 10.22

Še četrta zmaga Nuše Rajher

V Zagrebu se je odvijal letošnji predzadnji turnir svetovnega pokala v olimpijski različici taekwondoja WTF, Odprto prvenstvo Hrvaške, na katerem je sodelovalo 800 tekmovalcev iz 23 držav.

V slovenski reprezentanci se je najbolje odrezala Mariborčanka Nuša Rajher, ki je suvereno slavila zmago v kategoriji do 73 kg. V prvi borbi je z izidom 5:0 odpravila Hrvatico Ines Kovač, medtem ko je bila v drugi borbi s 7:1 boljša od Hrvatice Dijane Skočić.

"Več kot zadovoljna sem z dosežkom, še posebej zato, ker se po slabših predstavah na svetovnem prvenstvu in OP Velike Britanije ponovno vračam v vrhunsko formo," je po tekmovanju povedala Rajherjeva, ki je pred zadnjim turnirjem kategorije A, OP Francije, že osvojila prvo mesto na lestvici Evropske taekwondo zveze za leto 2009.