Berlin svetovni pokal plavanje Janja Šegel

Nedelja, 8. 10. 2023, 11.58

Plavanje, Berlin, svetovni pokal

Janja Šegel na 100 m prosto tik za osmerico finalistk

Janja Šegel | V disciplini 100 m prosto je s časom 55,57 za osmerico finalistk zaostala za 34 stotink sekunde. | Foto Reuters

Slovenska plavalka Janja Šegel, edina slovenska predstavnica na tekmi za svetovni pokal v Berlinu, je svoj zadnji nastop končala na devetem mestu. V disciplini 100 m prosto je s časom 55,57 za osmerico finalistk zaostala za 34 stotink sekunde, so sporočili iz Plavalne zveze Slovenije.

V soboto je Janja Šegel plavala v finalu na 200 m prosto in zasedla osmo mesto. Še pred tem je v petek za uvod zasedla 17. mesto na 50 m prosto in 20. mesto na 50 m hrbtno.

Svetovni pokal se seli v Atene, kjer bo od 13. do 15. oktobra slovenske barve branila Katja Fain.