1. 3. 2012,
9.56

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Najbolj vas je navdušil brkati Filip

Drugo mesto na tekmi svetovnega pokala, ki ga je osvojil karizmatični Filip Flisar, mu je prineslo zmagoslavje na glasovanju za naj športno ime preteklega tedna.

Filip Flisar je na tekmi svetovnega pokala v smučarskem krosu v nemškem Tegernseeju sedmič v karieri stopil na stopničke, čeprav so ga že diskvalificirali, a se je uspešno pritožil. Poleg njega so bili v konkurenci še ...

Judoistka Ana Velenšek je na tekmi velike nagrade v nemškem Düsseldorfu osvojila drugo mesto v konkurenci do 78 kilogramov.

Prvo zmago v letu 2015 je dosegel kolesar Luka Mezgec. To mu je uspelo na drugi etapi francoske dirke du Haut Var-matin.

Tekmovalec v paraskiju Matej Bečan je po letu 2005 drugič osvojil naslov svetovnega prvaka med posamezniki, z ekipo, v kateri so skakali še Matjaž Pristavec, Uroš Ban in Uroš Ule, pa se je veselil še bronaste medalje.

Kolesar Grega Bole se je na španski dirki Ruta del Sol izkazal z dvema tretjima in četrtim mestom.