SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

9. avgust

0

termometer

Torek, 9. avgust:
        končne odločitve (15)
Plavanje        -      Rio/Barra: skoki v vodo, finale
                 21.00 10 m sinhrono ženske
                -03.00 (10.8.) Rio/Barra: finale
                       200 m prosto ženske
                       200 m delfin moški
                       200 m mešano ženske
                       4 x 200 m prosto moški
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske do 63 kg, moški do 81 kg
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: tridnevno tekmovanje, posamezno,
                       ekipno
Kajak/Kanu      -20.10 Rio/Deodoro: slalom, finale C1 moški
Sabljanje       -22.15 Rio/Barra: meč, moški posamezno, za 3. mesto,
                       finale
Gimnastika      -21.00 Rio/Barra: mnogoboj ekipno, ženske
Dviganje uteži  -20.30 Rio/Barra: moški do 63 kg
                 00.00 (10.8.) Rio/Barra: moški do 69 kg
Strelstvo       -20.30 Rio/Deodoro: finale
                       25 m hitrostrelna pištola ženske

        ostala tekmovanja:
Nogomet         -      predtekmovanje ženske
                       skupina E:
                 02.00 (10.8.) Manaus: 1 tekma
                 04.00 (10.8.) Brasilia: 1 tekma
                       skupina F:
                 21.00 Brasilia: 1 tekma
                 21.00 Salvador: 1 tekma
                       skupina G:
                 23.00 Manaus: 1 tekma
                 01.00 (10.8.) Salvador: 1 tekma
Tenis           -15.45 Rio/Barra: 2. krog, posamezno moški, dvojice
                       ženske, 3. krog, posamezno ženske, četrtfinale,
                       dvojice ženske, moški
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanje
                       100 m prosto moški
                       200 m delfin ženske
                       200 m prsno moški,
                       4 x 200 m prosto moški
                 03.00 (10.8.) polfinale
                       100 m prosto moški
                       200 m delfin ženske
                       200 m prsno moški
Košarka         -      predtekmovanje, ženske
                 17.15 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 20.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (10.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (10.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje moški
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (10.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanje moški
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (10.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, laser, finn;
                       ženske RX:X, laser radial
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale ženske
                       do 63 kg, moški do 81 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: četrtfinale ženske
                 21.00 Rio/Barra: četrtfinale moški dvojice
Odbojka na mivki-      predtekmovanja
                 15.00 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 20.30 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 02.00 (10.8.) Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
Kajak/kanu      -18.30 Rio/Deodoro: slalom, polfinale C1 moški
Boks            -16.00 Rio/Barra: moški lahka, supertežka,
                       1/16 finala srednja
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: meč, moški posamezno, 1./2. krog,
                       osmina finala, četrtfinale
                 21.00 polfinale
Hokej na travi  -      predtekmovanje, moški
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 23.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: četrtfinale enojec moški,
                       četrtfinale enojec ženske,
                       polfinale moški: dvojec, dvojni dvojec,
                       lahki četverec, lahki dvojni dvojec
                       polfinale ženske: dvojni dvojec, lahki
                       dvojni dvojec
Ragbi           -      predtekmovanje moški
                 16.00 Rio/Deodoro: 6 tekem
                 21.00 Rio/Deodoro: 6 tekem
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: kvalifikacije
                 14.00 25 m pištola ženske
                 17.00 25 m hitrostrelna pištola ženske
Vaterpolo       -      predtekmovanje, ženske
                 14.00 Rio/Barra: 4 tekme
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: posamezno moški, ženske
                       1/16 finala, osmina finala
                 20.00 2. serija

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin