SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

7. avgust

0

termometer

Nedelja, 7. avgust:
        končne odločitve (14)
Plavanje        -      Rio/Barra: skoki v vodo
                 21.00 finale sinhrono 3 m, ženske
                -03.00 (8.8) Rio/Barra: finale
                       100 m delfin ženske
                       100 m prsno moški
                       400 m prosto ženske
                       4 x 100 m prosto moški
Kolesarstvo     -17.15 Rio/Copacabana: cestna dirka, ženske
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske do 52 kg, moški do 66 kg
Sabljanje       -22.15 Rio/Barra: floret moški, za 3. mesto in finale
Dviganje uteži  -20.30 Rio/Barra: ženske do 53 kg
                 00.00 (8.8.) Rio/Barra: moški do 56 kg
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: finale
                 16.00 10 m zračna pištola, ženske
                 20.00 trap, ženske
Lokostrelstvo   -21.39 Rio/Maracana: ekipno, ženske, za 3. mesto, finale

        ostala tekmovanja:
Nogomet         -      predtekmovanja, moški
                       skupina A:
                 00.00 (8.8.) Brasilia: 1 tekma
                 03.00 (8.8.) Brasilia: 1 tekma
                       skupina B:
                 00.00 (8.8.) Manaus: 1 tekma
                 03.00 (8.8.) Manaus: 1 tekma
                       skupina C:
                 18.00 Salvador: 1 tekma
                 21.00 Salvador: 1 tekma
                       skupina D:
                 20.00 Rio de Janeiro: 1 tekma
                 23.00 Rio de Janeiro: 1 tekma
Tenis           -15.45 Rio/Barra: 1. krog, moški posamezno, ženske
                       posamezno, moški dvojice, ženske dvojice
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanja
                       100 m hrbtno ženske
                       200 prosto moški
                       100 m prsno ženske
                       100 hrbtno moški
                       400 m prosto ženske
                       4 x 100 m prosto moški
                -03.00 (8.8.) Rio/Barra: polfinale
                       200 m prosto moški
                       100 m prsno ženske
                       100 m hrbtno moški
                       100 m hrbtno ženske
Košarka         -      predtekmovanje, ženske
                 17.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (8.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (8.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje, moški
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (8.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanje, ženske
                 01.30 (8.8. )Rio/Maracana: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (8.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanje, četrtfinale
                       ženske do 52 kg, moški do 66 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -      Rio/Barra: posamezniki
                 14.00 2. krog ženske, moški
                       Rio/Barra: posamezniki
                 23.00 3. krog ženske, moški
Odbojka na mivki-      predtekmovanje
                 15.00 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 20.30 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 02.00 (8.8.) Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura, 2. dan, posamezno, ekipno
Kajak/kanu      -17.30 Rio/Deodoro: slalom, predtekmovanje C1 moški,
                       K1 moški
Boks            -16.00 Rio/Barra: 1/16 finala moški, lahka, velterska,
                       poltežka
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: floret moški, 1./2. krog, osmina
                       finala, četrtfinale
                 21.00 polfinale
Hokej na travi  -      predtekmovanje, ženske
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                       predtekmovanje, moški
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 00.30 (8.8.) Rio/Deodoro: 2 tekmi
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: repesaž moški
                       enojec, dvojec, dvojni dvojec, lahki četverec
                       predtekmovanje, moški: lahki dvojni dvojec,
                       četverec
                       repesaž ženske: enojec, dvojni dvojec
                       predtekmovanje ženske: dvojec, lahki dvojni
                       dvojec
Gimnastika      -14.45 Rio/Barra: kvalifikacije ženske (do 3.00)
Ragbi           -      ženske
                 16.00 Rio/Deodoro: 6 tekem
                 21.00 Rio/Deodoro: za razvrstitev
                 22.00 Rio/Deodoro: četrtfinale
Strelstvo       -14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije
                       10 m zračna pištola ženske
                       trap moški, 1. dan
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: ekipno ženske, osmina finala
                 19.00 četrtfinale, polfinale

 

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin