SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

16. avgust

0

termometer

Ponedeljek, 16. avgust:
končne odločitve (25)
Plavanje        -14.00 Rio/Copacabana: daljinsko plavanje, 10 km moški
                -19.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje
                -23.00 Rio/Barra: skoki v vodo, finale 3 m moški
Kolesarstvo     -21.00 Rio/Barra: velodrom, finale keirin moški,
                       omnium ženske, sprint ženske
Atletika        -      Rio/Maracana: finale
                 14.50 troskok moški
                 16.20 disk ženske
                 01.15 (17.8.) skok v višino moški
                 01.30 1500 m ženske
                 03.45 110 m ovire moški
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: regata za medaljo, moški finn;
                       mešano nacra 17
Namizni tenis   -16.00 Rio/Barra: ekipno, ženske
Kajak/kanu      -14.00 Rio/Copacabana: mirne vode, finale
                       1000 m C1 moški
                       500 m K2 ženske
                       200 m K1 ženske
                       1000 m K1 moški
Badminton       -22.30 Rio/Barra: mešani pari, za 3. mesto
Boks            -00.15 (17.8.) Rio/Barra: finale, moški lahka
Gimnastika      -19.00 Rio/Barra: finale
                       bradlja moški
                       parter ženske
                       drog moški
Dviganje uteži  -00.00 (17.8.) Rio/Barra: moški nad 105 kg
Rokoborba       -21.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 66 kg in do 98 kg

ostala tekmovanja:
Nogomet         -      polfinale ženske
                 18.00 Belo Horizonte: 1 tekma
                 21.00 Rio de Janeiro: 1 tekma
Plavanje        -15.00 Rio/Barra: skoki v vodo, 3 m moški
Kolesarstvo     -15.00 Rio/Barra: velodrom, ženske sprint, omnim;
                       moški keirin
Atletika        -14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja
                       5000 m ženske
                       skok s palico ženske
                       1500 m moški
                       100 m ovire ženske
                       200 m moški
                       kopje ženske
                       daljina ženske
                 01.15 (17.8.) polfinala
                       110 m ovire moški
                       400 m ovire ženske
                       400 m ovire moški
                       200 m ženske
Košarka         -      četrtfinale ženske
                 16.00 Rio/Barra: 1 tekma
                 19.30 Rio/Barra: 1 tekma
                 23.45 Rio/Barra: 1 tekma
                 03.15 (17.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      četrtfinale ženske
                 15.00 Rio/Barra: 1 tekma
                 18.30 Rio/Barra: 1 tekma
                 22.00 Rio/Barra: 1 tekma
                 01.30 (17.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Odbojka         -      četrtfinale ženske
                 15.00 Rio/Maracana: 1 tekma
                 19.00 Rio/Maracana: 1 tekma
                 23.00 Rio/Maracana: 1 tekma
                 03.15 (17.8.) Rio/Maracana: 1 tekma
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški 49er, ženske 49er FX
Odbojka na mivki-21.00 Rio/Copacabana: polfinale ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: preskakovanje ovir ekipno
Badminton       -13.30 Rio/Barra: polfinale dvojice moški, ženske,
                       četrtfinale ženske
Boks            -16.00 Rio/Barra: ženske mušja, moški polmušja,
                       peresna, polvelterska, supertežka
Hokej na travi  -      polfinale moški
                 17.00 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 22.00 Rio/Deodoro: 1 tekma
Rokoborba       -15.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 66 kg in 98 kg
Vaterpolo       -      četrtfinale moški
                 16.00 Rio/Barra: 1 tekma
                 17.20 Rio/Barra: 1 tekma
                 20.10 Rio/Barra: 1 tekma
                 21.30 Rio/Barra: 1 tekma

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin