SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

14. avgust

0

termometer

Nedelja, 14. avgust:
končne odločitve (22):
Tenis           -17.00 Rio/Barra: finale moški, ženske dvojice,
                       mešani pari
Plavanje        -21.00 Rio/Barra: skoki v vodo finale 3 m ženske
Kolesarstvo     -22.04 Rio/Barra: velodrom, finale moški sprint
Atletika        -14.30 Rio/Maracana: maraton ženske
                 01.00 (15.8.) troskok ženske
                 01.55 (15.8.) 400 m moški
                 03.00 (15.8.) 100 m moški
Golf            -12.30 Rio/Barr: moški 4. dan
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: regata za medalje RS:X moški,
                       ženske
Boks            -19.15 Rio/Barra: finale moški polmušja
Sabljanje       -22.00 Rio/Barra: meč moški ekipno, za 3. mesto, finale
Gimnastika      -19.00 Rio/Barra: finale
                       parter moški
                       preskok ženske
                       konj moški
                       dvovišinska bradlja ženske
Dviganje uteži  -00.00 (15.8.) Rio/Barra: ženske do 75 kg
Rokoborba       -21.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 59 kg in 75 kg
Strelstvo       -18.00 Rio/Deodoro: finale
                       malokalibrska puška 50 m trojni položaj moški

ostala tekmovanja:
Plavanje        -16.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje
Kolesarstvo     -21.00 Rio/Barra: velodrom, sprint ženske, omnium
                       moški,
Atletika        -01.20 (15.8.) Rio/Maracana: predtekmovanja
                       skok v višino moški
                       400 metrov ženske
                       100 m moški
                       1500 m ženske
Košarka         -      predtekmovanje ženske
                 17.15 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 20.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (15.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (15.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanja ženske
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (15.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanja ženske
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (15.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški finn, 470er; ženske
                       470er; mešano nacra 17
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: ekipno, četrtfinale moški, ženske,
                       polfinale ženske
Odbojka na mivki-21.00 Rio/Copacabana: četrtfinale ženske
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: preskakovanje ovir posamično
Badminton       -13.00 Rio/Barra: predtekmovanja
Boks            -16.00 Rio/Barra: ženske srednja; moški lahka,
                       poltežka, peresna, polvelterska
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: moški moški ekipno
Hokej na travi  -      moški, četrtfinale
                 15.00 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 17.30 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 23.00 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 01.30 (15.8.) Rio/Deodoro: 1 tekma
Rokoborba       -15.00 Rio/Barra: grško-rimski slog, do 59 kg in 75 kg
Strelstvo       -14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije
                       malokalibrska puška 50 m trojni položaj moški
Vaterpolo       -      predtekmovanja moški
                 17.50 Rio/Barra: 4 tekme
                 00.30 (15.8.) Rio/Barra: 2 tekmi

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin