SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

13. avgust

0

termometer

Sobota, 13., avgust:
končne odločitve (21):
Tenis           -17.00 Rio/Barra: za 3. mesto moški, ženske, ženske
                       dvojice, mešani pari; finale ženske
Plavanje        -03.00 (14.8.) Rio/Barra: finale
                       50 m prosto ženske
                       1500 m prosto moški
                       4 x 100 m mešano ženske
                       4 x 100 m mešano moški
Kolesarstvo     -21.53 Rio/Barra: velodrom finale
                       ekipno zasledovanje ženske, keirin ženske
Atletika        -      Rio/Maracana: finale
                 15.50 disk moški
                 01.00 (14.8.) daljina moški
                 01.50 (14.8.) 10.000 moški
                 02.25 (14.8.) 100 m ženske
                 03.35 (14.8.) sedmeroboj
Sabljanje       -22.00 Rio/Barra: sablja ženske ekipno, za 3. mesto
                       in finale
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: finale
                       moški enojec, osmerec; ženske osmerec, enojec
Gimnastika      -21.03 Rio/Barra: trampolin moški finale
Dviganje uteži  -00.00 (14.8.) Rio/Barra: moški do 94 kg
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: finale
                 17.30 hitrostrelna pištola 25 m moški
                 20.00 skeet moški

ostala tekmovanja:
Nogomet         -      četrtfinala moški
                 18.00 Brasilia: 1. D - 2. C
                 21.00 Salvador: 1. B - 2. A
                 00.00 (14.8.) Belo Horizonte: 1. C - 2. D
                 03.00 (14.8.) Sao Paulo: 1. A - 2. B
Plavanje        -21.00 Rio/Barra: skoki v vodo, 3 m ženske
Kolesarstvo     -15.00 Rio/Barra: velodrom, keirin ženske, šprint
                       moški, ekipno zasledovanje ženske
Atletika        -14.30 Rio/Maracana: predtekmovanja
                       100 m moški
                       troskok ženske
                       3000 m zapreke ženske
                       400 m ženske
                       sedmeroboj
                       400 m moški
                 01.00 (14.8.) 800 m moški
Košarka         -      predtekmovanja ženske
                 17.15 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 20.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanja moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (14.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanja moški
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (14.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanja moški
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (14.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Golf            -12.30 Rio/Barra: moški 3. dan
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški laser, finn, 49er;
                       ženske laser radial, 49erFX; mešano nacra 17
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: četrtfinale ženske ekipno, moški
                       ekipno 1. krog
Odbojka na mivki-16.00 Rio/Copacabana: osmina finala ženske, moški
Badminton       -13.00 Rio/Barra: predtekmovanja
Boks            -16.00 Rio/Barra: 1/16 finala, moški mušja, veltrska,
                       supertežka
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: sablja ženske ekipno
Hokej na travi  -      predtekmovanja ženske
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 00.30 (14.8.) Rio/Deodoro: 2 tekmi
Gimnastika      -19.00 Rio/Barra: trampolin kvalifikacije moški
Strelstvo       -14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije
                       hitrostrelna pištola 25 m moški
                       skeet moški
Vaterpolo       -      predtekmovanje ženske
                 14.00 Rio/Barra: 4 tekme

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin