SiolNET. Sportal OI Tokio
0,11

termometer

  • Messenger
  • Messenger
23. julij-8. avgust

Spored olimpijskih iger v Tokiu

0,11

termometer

Tokio olimpijske igre
Olimpijske igre v Tokiu se bodo začele 23. julija, končale pa 8. avgusta. Foto: Guliverimage

Olimpijske igre v Tokiu, igre 32. olimpijade, potekajo med 23. julijem in 8. avgustom. Športniki tekmujejo v 33 športih, podelili bodo rekordnih 339 kolajn.

Spored slovenskih nastopov v Tokiu:

  slovenski navijači košarka Sportal Kdaj bomo stiskali pesti za slovenske olimpijce?

Sreda, 21. julij:

Predtekmovanja:

Nogomet, ženske:
- skupina E, 1. krog:
09.30 E3 - E4
12.30 E1 - E2

- skupina F, 1. krog:
09.30 F1 - F2
12.30 F3 - F4

- skupina G, 1. krog:
09.30 G1 - G2
12.30 G3 - G4

Softball:
02.00 Avstralija - Japonska
04.30 Italija - ZDA
07.00 Mehika - Kanada


Četrtek, 22. julij:

Predtekmovanja:

Nogomet, moški:
- skupina A, 1. krog:
10.00 A3 - A4
13.00 A1 - A2

- skupina B, 1. krog:
10.00 B1 - B2
13.00 B3 - B4

- skupina C, 1. krog:
09.30 C1 - C2
12.30 C3 - C4
- skupina D, 1. krog:
10.30 D1 - D2
13.30 D3 - D4

Softball:
02.00 ZDA - Kanada
04.30 Mehika - Japonska
07.00 Italija - Avstralija


Petek, 23. julij:

13.00 odprtje iger

Predtekmovanja:

Veslanje:
01.30 enojec, moški, kvalifikacije
02.30 enojec, ženske, kvalifikacije
03.30 dvojni dvojec, moški, kvalifikacije
04.00 dvojni dvojec, ženske, kvalifikacije
04.30 dvojni četverec, moški, kvalifikacije
04.50 dvojni četverec, ženske, kvalifikacije

Lokostrelstvo:
02.00: posamično, ženske, kvalifikacije
06.00: posamično, moški, kvalifikacije (Žiga Ravnikar)


Sobota, 24. julij:

Končne odločitve (11):

Kolesarstvo:
04.00 Tokio - Oyama (234,00 km), moški, cestna dirka

Sabljanje:
12.55 sablja posamično, ženske, tekma za 3. mesto
13.27 meč posamično, moški, tekma za 3. mesto
13.55 sablja posamično, ženske, finale
14.28 meč posamično, moški, finale

Strelstvo:
03.45 zračna puška 10 m, ženske, finale
08.30 zračna pištola 10 m, moški, finale

Dviganje uteži:
02.20 do 49 kg, ženske

Judo:
11.10 do 60 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
      do 48 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Lokostrelstvo:
09.25 ekipno, mešani pari, tekma za 3. mesto in
09.45 ekipno, mešani pari, finale

Taekwondo:
13.30 do 49 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 do 58 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 do 49 kg, ženske, finale
14.45 do 58 kg, moški, finale

Predtekmovanja:

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, 1. krog
      dvojice, moški, 1. krog
      posamično, ženske, 1. krog
      posamično, moški, 1. krog

Plavanje:
12.00 100 m prsno, moški, kvalifikacije
      100 m delfin, ženske, kvalifikacije
      400 m prosto, moški, kvalifikacije
      400 m mešano, moški, kvalifikacije
      400 m mešano, ženske, kvalifikacije
      4 x 100 m prosto, ženske, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 enojec, ženske, repasaž
02.00 enojec, moški, repasaž
02.30 dvojni dvojec, repasaž
02.40 dvojni dvojec, moški, repasaž
02.50 dvojec brez krmarja, ženske, kvalifikacije
03.20 dvojec brez krmarja, moški, kvalifikacije
03.50 lahki dvojni dvojec, kvalifikacije
04.20 lahki dvojni dvojec, moški, kvalifikacije
04.50 četverec brez krmarja, ženske, kvalifikacije
05.10 četverec brez krmarja, moški, kvalifikacije

Konjeništvo:
10.00 dresura, posamično in ekipno, grand prix

Sabljanje:
02.00 sablja posamično, ženske, 1. krog
02.30 meč posamično, moški, 1. krog
02.55 sablja posamično, ženske, 2. krog
04.55 meč posamično, moški, 2. krog
06.35 sablja posamično, ženske, osmina finala
07.35 meč posamično, moški, osmina finala
08.25 sablja posamično, ženske, četrtfinale
08.55 meč posamično, moški, četrtfinale
11.00 sablja posamično, ženske, polfinale
12.03 meč posamično, moški, polfinale

Strelstvo:
01.30 zračna puška 10 m, ženske, kvalifikacije
06.00 zračna pištola 10 m, moški, kvalifikacije

Namizni tenis:
02.00 posamično, ženske in moški, predkrog
04.15 mešane dvojice, osmina finala
07.15 posamično, ženske, 1. krog
posamično, moški, 1. krog

Gimnastika - športna:
03.00 mnogoboj, moški, kvalifikacije
      ekipno, moški, kvalifikacije
      parter, moški, kvalifikacije
      konj z ročaji, moški, kvalifikacije
      krogi, moški, kvalifikacije
      preskok, moški, kvalifikacije
      bradlja, moški, kvalifikacije
      drog, moški, kvalifikacije

Dviganje uteži:
02.20 do 49 kg, ženske

Boks:
04.00 peresna kategorija, ženske, 1. krog
04.30 velterska kategorija, moški, 1. krog
05.36 poltežka kategorija, moški, 1. krog
06.24 težka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
02.00 dvojice, moški
      dvojice, ženske
      posamično, moški
      posamično, ženske

Judo:
04.00 do 60 kg, moški, 1. krog
      do 60 kg, moški, 2. krog
10.00 do 60 kg, moški, polfinale
      do 48 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 ekipno, mešani pari, osmina finala
07.15 ekipno, mešani pari, četrtfinale
08.31 ekipno, mešani pari, polfinale

Taekwondo:
03.00 do 49 kg, ženske, osmina finala
03.15 do 58 kg, moški, osmina finala
07.00 do 49 kg, ženske, četrtfinale
07.15 do 58 kg, moški, četrtfinale
09.00 do 49 kg, ženske, polfinale
09.15 do 58 kg, moški, polfinale
12.00 do 49 kg, ženske, repasaž
12.15 do 58 kg, moški, repasaž

Nogomet, ženske:
- skupina E, 2. krog:
09.30 E4 - E2
12.30 E1 - E3

- skupina F, 2. krog:
09.30 F1 - F3
12.30 F4 - F2

- skupina G, 2. krog:
09.30 G1 - G3
12.30 G4 - G2

Odbojka, moški:
- skupina A, 1. krog:
02.00 Italija - Kanada
09.25 Japonska - Venezuela
12.40 Poljska - Iran

- skupina B, 1. krog:
04.05 Brazilija - Tunizija
07.20 ROK - Argentina
14.45 ZDA - Francija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 1. krog:
13.45 Nizozemska - Indija
14.15 Irska - JAR

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 1. krog:
02.30 Japonska - Avstralija
03.00 Nova Zelandija - Indija
05.15 Argentina - Španija

- skupina B, 1. krog:
04.45 Nizozemska - Belgija
11.30 Velika Britanija - JAR
12.00 Kanada - Nemčija

Rokomet, moški:
- skupina A, 1. krog:
02.00 Nemčija - Španija
      Francija - Argentina
      Norveška - Brazilija

- skupina B, 1. krog:
02.00 Danska - Japonska
      Portugalska - Egipt
      Švedska - Bahrajn

Odbojka na mivki:
02.00 moški, skupina A-F
      ženske - skupina A-F

Košarka 3x3:
03.15 moški in ženske

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 1. krog:
08.30 Kanada - Avstralija
11.20 JAR - Španija

- skupina B, 1. krog
07.00 Japonska - ZDA
12.50 Kitajska - ROK

Softball:
03.00 Avstralija - Kanada
05.30 ZDA - Mehika
13.00 Japonska - Italija


Nedelja, 25. julij:

Končne odločitve (18):

Plavanje:
03.30 400 m mešano, moški, finale
03.52 400 m prosto, moški, finale
04.12 400 m mešano, ženske, finale
04.45 4 x 100 m prosto, ženske, finale

Skoki v vodo
08.00 sinhroni skoki 3 m, ženske

Kolesarstvo:
06.00 Tokio - Oyama (137 km), ženske, cestna dirka

Sabljanje:
12.55 floret posamično, ženske, tekma za 3. mesto
13.27 sablja posamično, moški, tekma za 3. mesto
13.55 floret posamično, ženske, finale
14.28 sablja posamično, moški, finale

Strelstvo:
04.15 zračna zračna pištola 10 m, ženske, finale
08.30 zračna puška 10 m, moški, finale

Dviganje uteži:
04.50 do 61 kg, moški
      do 67 kg, moški

Judo:
11.10 do 66 kg, moški, borbi za 3. mesto
      do 66 kg, moški, finale
      do 52 kg, ženske, borbi za 3. mesto
      do 52 kg, ženske, finale

Lokostrelstvo:
09.15 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto
09.40 ekipno, ženske, finale

Taekwondo:
13.30 do 57 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 do 68 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 do 57 kg, ženske, finale
14.45 do 68 kg, moški, finale

Rolkanje:
05.25 ulično, moški, finale

Predtekmovanja:

Plavanje:
03.40 100 m delfin, ženske, polfinale
04.33 100 m prsno, moški, polfinale
12.00 100 m prsno, ženske, kvalifikacije
      100 m hrbtno, moški, kvalifikacije
      100 m hrbtno, ženske, kvalifikacije
      200 m prosto, moški, kvalifikacije
      400 m prosto, ženske, kvalifikacije
      4 x 100 m prosto, moški, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 enojec, moški, polfinale E/F
02.20 enojec, ženske, polfinale E/F
      dvojec brez krmarja, ženske, repasaž
02.40 dvojec brez krmarja, moški, repasaž
02.50 lahki dvojni dvojec, ženske, repasaž
03.00 lahki dvojni dvojec, moški, repasaž
      osmerec, moški, kvalifikacije
03.20 osmerec, ženske, kvalifikacije
03.40 dvojni četverec, moški, repasaž
03.50 dvojni četverec, ženske, repasaž

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
06.00 C-1, moški, kvalifikacije
06.47 K-1, ženske, kvalifikacije

Konjeništvo:
10.00 dresura, posamično in ekipno, grand prix

Sabljanje:
02.00 floret posamično, ženske, 1. krog
02.30 sablja posamično, moški, 1. krog
02.55 floret posamično, ženske, 2. krog
      floret posamično, ženske, osmina finala
04.55 sablja posamično, moški, 2. krog
06.25 floret posamično, ženske, četrtfinale
07.35 sablja posamično, moški, osmina finala
08.55 sablja posamično, moški, četrtfinale
11.00 floret posamično, ženske, polfinale
12.03 sablja posamično, moški, polfinale

Strelstvo:
02.00 zračna pištola 10 m, ženske, kvalifikacije
      skeet, ženske, kvalifikacije
02.30 skeet, moški, kvalifikacije
06.00 zračna puška 10 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 laser, moški, 1. in 2. regata
      laser radial, ženske, 1. in 2. regata
      RS:X, moški, 1., 2. in 3. regata
      RS:X, ženske, 1., 2. in 3. regata

Namizni tenis:
03.00 mešane dvojice, četrtfinale
07.00 posamično, ženske, 2. krog
      posamično, moški, 2. krog
13.00 mešane ekipe, polfinale

Gimnastika - športna:
02.30 mnogoboj, ženske, kvalifikacije
      ekipno, ženske, kvalifikacije
      preskok, ženske, kvalifikacije
      dvovišinska bradlja, ženske, kvalifikacije
      gred, ženske, kvalifikacije
      parter, ženske, kvalifikacije

Dviganje uteži:
04.50 do 61 kg, moški
04.50 do 67 kg, moški

Boks:
04.00 mušja kategorija, ženske, 1. krog
05.18 velterska kategorija, ženske, 1. krog
05.36 srednja kategorija, moški, 1. krog
06.39 super težka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
03.00 dvojice, moški
      dvojice, ženske
      posamično, moški
      posamično, ženske

Judo:
04.00 do 66 kg, moški, 1. krog
      do 52 kg, ženske, 1. krog

10.00 do 66 kg, moški, polfinale
      do 52 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 ekipno, ženske, osmina finala
06.45 ekipno, ženske, četrtfinale
08.17 ekipno, ženske, polfinale

Taekwondo:
03.00 do 57 kg, ženske, osmina finala
03.15 do 68 kg, moški, osmina finala
07.00 do 57 kg, četrtfinale
07.15 do 68 kg, četrtfinale
09.00 do 57 kg, polfinale
09.15 do 68 kg, polfinale
12.00 do 57 kg, repasaž
12.15 do 68 kg, repasaž

Rolkanje:
02.00 ulično, kvalifikacije

Deskanje na valovih:
00.00 kratka deska, ženske in moški, kvalifikacije
06.40 kratka deska, ženske in moški, repasaž

Nogomet, moški:
- skupina A, 2. krog:
10.00 A4 - A2
13.00 A1 - A3

- skupina B, 2. krog:
10.00 B1 - B3
13.00 B4 - B2

- skupina C, 2. krog
09.30 C1 - C3
12.30 C4 - C2

- skupina D, 2. krog:
10.30 D1 - D3
13.30 D4 - D2

Rokomet:
- skupina A, 1. krog:
02.00 Črna gora - Angola
      Nizozemska - Japonska
      Norveška - Južna Koreja

- skupina B, 1. krog:
02.00 ROK - Brazilija
      Španija - Švedska
      Madžarska - Francija

Košarka 3x3:
03.15 ženske in moški

Košarka, moški:
- skupina A, 1. krog:
03.00 Iran - Češka
14.00 Francija - ZDA

- skupina B, 1. krog:
06.40 Nemčija - Italija
10.20 Avstralija - Nigerija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, ženske:
- skupina A, 1. krog:
07.20 Srbija - Dominikanska republika
12.40 Japonska - Kenija
14.45 Brazilija - Južna Koreja

- skupina B, 1. krog:
02.00 ROK - Italija
04.05 ZDA - Argentina
09.25 Kitajska - Turčija

Hokej na travi:
- ženske:
- skupina A, 1. krog:
02.30 Velika Britanija - Nemčija

- skupina B, 1. krog:
03.00 Avstralija - Španija
04.45 Japonska - Kitajska
05.15 Nova Zelandija - Argentina

- moški:
- skupina A, 2. krog:
11.30 Indija - Avstralija
12.00 Japonska - Argentina
13.45 Španija - Nova Zelandija

- skupina B, 2. krog:
14.15 JAR - Nizozemska

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 1. krog:
03.00 JAR - Italija
04.30 Madžarska - Grčija
07.00 ZDA - Japonska

- skupina B, 1. krog:
08.30 Avstralija - Črna gora
11.20 Srbija - Španija
12.50 Hrvaška - Kazahstan

Softball:
03.00 Avstralija - ZDA
05.30 Kanada - Japonska
13.00 Italija - Mehika


Ponedeljek, 26. julij:

Končne odločitve (21):

Plavanje:
03.30 100 m delfin, ženske, finale
04.12 100 m prsno, moški, finale
04.20 400 m prosto, ženske, finale
05.05 4 x 100 m prosto, moški, finale

Skoki v vodo:
08.00 sinhroni skoki 10 m, moški

Kolesarstvo:
08.00 gorsko, moški

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah;
08.45 C-1, moški, finale

Triatlon:
23.30 (nedelja) moški

Sabljanje:
12.55 meč posamično, ženske, tekma za 3. mesto
13.22 floret posamično, moški, tekma za 3. mesto
13.55 meč posamično, ženske, finale
14.23 floret posamično, moški, finale

Strelstvo:
07.50 skeet, ženske, tekma za 3. mesto in finale
08.50 skeet, moški, tekma za 3. mesto in finale

Namizni tenis:
13.00 mešane dvojice, tekma za 3. mesto
14.00 mešane dvojice, finale

Gimnastika - športna:
12.00 ekipno, moški, finale

Dviganje uteži:
06.50 do 55 kg, ženske

Judo:
11.10 do 73 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
      do 57 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Lokostrelstvo:
09.15 ekipno, moški, tekma za 3. mesto
09.40 ekipno, moški, finale

Taekwondo:
13.30 do 67 kg, ženske, borbi za 3. mesto
1345  do 80 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 do 67 kg, ženske, finale
14.45 do 80 kg, moški, finale

Rolkanje:
05.30 ulično, ženske, finale

Predtekmovanja:

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, osmina finala
      dvojice, moški, osmina finala
      posamično, ženske, 2. krog
      posamično, moški, 2. krog

Plavanje:
03.37 200 m prosto, moški, polfinale
03.50 100 m prsno, ženske, polfinale
04.31 100 m hrbtno, moški, polfinale
04.53 100 m hrbtno, ženske, polfinale
12.00 1500 m prosto, ženske, kvalifikacije
      200 m prosto, ženske, kvalifikacije
      200 m mešano, ženske, kvalifikacije
      200 m delfin, moški, kvalifikacije

Veslanje:
02.00 enojec, ženske, četrtfinale
02.40 enojec, moški, četrtfinale
03.20 dvojni dvojec, ženske, polfinale
03.40 dvojni dvojec, moški, polfinale
04.00 četverec brez krmarja, ženske, repasaž
04.10 četverec brez krmarja, moški, repasaž

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
07.00 C-1, moški, polfinale

Sabljanje:
02.00 meč posamično, ženske, 1. krog
02.25 floret posamično, moški, 1. krog
02.55 meč posamično, ženske, 2. krog
04.35 floret posamično, moški, 2. krog
06.35 meč posamično, ženske, osmina finala
07.25 floret posamično, moški, osmina finala
08.25 meč posamično, ženske, četrtfinale
08.50 floret posamično, moški, četrtfinale
11.00 meč posamično, ženske, polfinale
11.53 floret posamično, moški, polfinale

Strelstvo:
02.00 Skeet, ženske, kvalifikacije
03.00 skeet, moški, kvalifikacije
07.50 skeet, ženske, polfinale
08.50 Skeet, moški, polfinale

Jadranje:
05.00 laser, moški, 3. in 4. regata
      laser radial, ženske, 3. in 4. regata
      RS:X, moški, 4., 5. in 6. regata
      RS:X, ženske, 4., 5. in 6. regata

Namizni tenis:
07.30 posamično, ženske, 3. krog
      posamično, moški, 3. krog

Dviganje uteži:
06.50 do 55 kg, ženske

Boks:
04.00 peresna kategorija, ženske, osmina finala
05.03 peresna kategorija, moški, 1. krog
06.39 velterska kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
03.00 dvojice, moški in ženske
      posamično, moški in ženske

Judo:
04.00 do 73 kg, moški
      do 57 kg, ženske
10.00 do 73 kg, moški, polfinale
      do 57 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 ekipno, moški, osmina finala
06.45 ekipno, moški, četrtfinale
08.17 ekipno, moški, polfinale

Taekwondo:
03.00 do 67 kg, ženske, osmina finala
03.15 do 80 kg, moški, osmina finala
7.00 do 67 kg, ženske, četrtfinale
7.15 do 80 kg, moški, četrtfinale
9.00 do 67 kg, ženske, polfinale
9.15 do 80 kg, moški, polfinale
12.00 do 67 kg, ženske, repasaž
12.15 do 80 kg, moški, repasaž

Rolkanje:
02.00 ulično, ženske, kvalifikacije

Deskanje na valovih:
04.48 kratka deska, ženske, osmina finala
      kratka deska, moški, osmina finala

Rokomet:
- skupina A, 2. krog:
02.00 Argentina - Nemčija
      Brazilija - Francija
      Španija - Norveška

- skupina B, 2. krog:
02.00 Bahrajn - Portugalska
      Japonska - Švedska
      Egipt - Danska

Košarka 3x3:
03.15 moški in ženske

Košarka:
- ženske:
- skupina A, 1. krog:
03.00 Južna Koreja - Španija
10.20 Srbija - Kanada

- moški:
- skupina C, 1. krog:;
6.40 Argentina - Slovenija
14.00 Japonska - Španija

Odbojka na mivki:
- moški in ženske:
2.00 skupina A-F

Odbojka, moški:
- skupina A, 2. krog:
2.00 Iran - Venezuela
7.20 Poljska - Italija
12.40 Japonska - Kanada

- skupina B, 2. krog:
04.05 ZDA - ROC
09.25 Francija - Tunizija
14.45 Brazilija - Argentina

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 2. krog:
03.00 Nizozemska - Irska
11.30 JAR - Velika Britanija
14.15 Nemčija - Indija

- skupina B, 2. krog:
05.15 Avstralija - Kitajska
12.00 Argentina - Španija
13.45 Japonska - Nova Zelandija

Hokej na travi, moški:
- skupina B, 2. krog:
02.30 Nemčija - Belgija
04.45 Velika Britanija - Kanada

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 2. krog
11.20 Avstralija - Nizozemska
12.50 Španija - Kanada

- skupina B, 2. krog:
07.00 ZDA - Kitajska
08.30 ROC - Madžarska

Softball:
03.00 Japonska - ZDA
05.30 Kanada - Italija
13.00 Mehika - Avstralija

Ragbi:
02.00 moški, skupina A/B/C, 1. krog


Torek, 27. julij:

Končne odločitve (22):

23.30 (ponedeljek) triatlon, ženske

Plavanje:
03.43 200 m prosto, moški, finale
03.51 100 m hrbtno, ženske, finale
03.59 100 m hrbtno, moški, finale
04.17 100 m prsno, ženske, finale

Skoki v vodo:
08.00 sinhroni skoki, stolp, 10 m, ženske

Kolesarstvo:
08.00 cross-country, ženske

Veslanje:
02.58 dvojni četverec, moški, finale
03.10 dvojni četverec, ženske, finale

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah
09.00 K-1, ženske, finale

Konjeništvo:
10.30 dresura, ekipno, finale

Sabljanje:
11.30 sablja, ekipno, ženske, za 3. mesto
12.30 sablja ekipno, ženske, finale

Strelstvo:
04.00 zračna pištola 10 m, mešani pari, finale
08.15 zračna puška 10 m, mešani pari, finale

Gimnastika:
12.45 ekipno, finale

Dviganje uteži:
04.50 do 59 kg, ženske
      do 64 kg, ženske

Judo:
11.10 do 81 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
      do 63 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Taekwondo:
13.30 nad 67 kg, ženske, borbi za 3. mesto
13.45 nad 80 kg, moški, borbi za 3. mesto
14.30 nad 67 kg, ženske, finale
14.45 nad 80 kg, moški, finale

Softball:
06.00 tekma za 3. mesto
13.00 finale

Predtekmovanja:

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, četrtfinale
      dvojice, moški, četrtfinale
      posamično, ženske, osmina finala

Plavanje:
03.30 200 m prosto, ženske, polfinale
04.35 200 m delfin, moški, polfinale
04.58 200 m mešano, ženske, polfinale
12.00 100 m prosto, moški, kvalifikacije
      200 m prsno, moški, kvalifikacije
      200 m delfin, ženske, kvalifikacije
      4 x 200 m prosto, moški, kvalifikacije
      800 m prosto, moški, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 enojec, moški, polfinale C/D
01.50 enojec, ženske, polfinale C/D
02.10 lahki dvojni dvojec, moški, finale C
02.22 lahki dvojni dvojec, ženske, finale C
02.34 dvojni četverec, moški, finale B
02.46 dvojni četverec, ženske, finale B
03.30 dvojec brez krmarja, moški, polfinale
03.58 dvojec brez krmarja, ženske, polfinale
04.18 dvojni dvojec, moški, polfinale
04.38 dvojni dvojec, ženske, polfinale

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
07.00 K-1, ženske, polfinale

Sabljanje:
03.00 sablja ekipno, ženske, osmina finala
04.25 sablja ekipno, ženske, četrtfinale
05.45 sablja ekipno, ženske, za razvrstitev od 5. do 8. mesta
06.40 sablja ekipno, ženske, polfinale
07.30 sablja ekipno, ženske, tekma za 7. in 5. mesto

Strelstvo:
02.00 zračna pištola 10 m, mešani pari, kvalifikacije
06.15 zračna puška 10 m, mešani pari, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 laser, moški, 5. in 6. regata
      laser radial, ženske, 5. in 6. regata
      49er, moški, 1., 2. in 3. regata
      49er FX, ženske, 1., 2. in 3. regata
      razred finn, moški, 1. in 2. regata

Namizni tenis:
09.30 posamično, ženske, osmina finala
      posamično, moški, osmina finala


Dviganje uteži:
04.50 do 59 kg, ženske
      do 64 kg, ženske

Boks:
04.00 velterska kategorija, ženske, osmina finala
05.03 lahka kategorija, moški, 1. krog
06.39 poltežka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
03.00 dvojice, moški
      dvojice, ženske
      posamično, moški
      posamično, ženske

Judo:
04.00 do 81 kg, moški, 1. krog
      do 63 kg, ženske, 1. krog
10.00 do 81 kg, moški, polfinale
      do 63 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, moški, 1. krog
02.56 posamično, ženske, 1. krog
03.22 posamično, moški, 2. krog
03.35 posamično, ženske, 2. krog

Taekwondo:
03.00 nad 67 kg, ženske, osmina finala
03.15 nad 80 kg, moški, osmina finala
07.00 nad 67 kg, ženske, četrtfinale
07.15 nad 80 kg, moški, četrtfinale
09.00 nad 67 kg, ženske, polfinale
09.15 nad 80 kg, moški, polfinale
12.00 nad 67 kg, ženske, repasaž
12.15 nad 80 kg, moški, repasaž

Deskanje na valovih:
00.00 kratka deska, četrtfinale
04.48 kratka deska, polfinale

Nogomet, ženske:
- skupina E, 3. krog:
12.30 E2 - E3
12.30 E4 - E1
- skupina F, 3. krog:
12.30 F2 - F3
12.30 F4 - F1
- skupina G, 3. krog:
09.30 G2 - G3
09.30 G4 - G1

Rokomet, ženske:
- skupina A, 2. krog:
02.00 Angola - Norveška
      Japonska - Črna gora
      Južna Koreja - Nizozemska

- skupina B, 2. krog:
02.00 Brazilija - Madžarska
      Francija - Španija
      Švedska - ROC

Košarka 3x3:
06.30 ženske in moški
13.30 četrtfinale, ženske
14.00 četrtfinale, moški

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, ženske:
- skupina A, 2. krog:
07.20 Japonska - Srbija
12.40 Brazilija - Dominikanska republika
14.45 Južna Koreja - Kenija

- skupina B, 2. krog:
02.00 ROK - Argentina
04.05 Kitajska - ZDA
09.25 Italija - Turčija

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 3. krog:
02.30 Argentina - Avstralija
03.00 Indija - Španija
04.45 Japonska - Nova Zelandija

- skupina B, 3. krog:
05.15 Nemčija - Velika Britanija
11.30 Belgija - JAR
13.45 Nizozemska - Kanada

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 2. krog:
03.00 JAR - ZDA
08.30 Italija - Grčija
11.20 Japonska - Madžarska

- skupina B, 2. krog:
04.30 Črna gora - Španija
07.00 Kazahstan - Srbija
12.50 Avstralija - Hrvaška

Ragbi, moški:
- skupina A/B/C:
02.00 3. krog
09.30 za razvrstitev od 9. - 12. mesta
10.30 četrtfinale


Sreda, 28. julij:

Končne odločitve (23):

Plavanje:
03.41 200 m prosto, ženske, finale
03.49 200 m delfin, moški, finale
04.45 200 m mešano, ženske, finale
04.54 1500 m prosto, ženske, finale
05.26 4 x 200 m prosto, moški, finale

Skoki v vodo:
08.00 sinhroni skoki, 3 m, moški

Kolesarstvo:
04.30 Oyama (22,10 km), ženske, posamični kronometer
07.00 Oyama (44,20 km), moški, posamični kronometer

Veslanje:
02.18 dvojni dvojec, ženske, finale
02.30 dvojni dvojec, moški, finale
02.50 četverec brez krmarja, ženske, finale
03.10 četverec brez krmarja, moški, finale

Konjeništvo:
10.30 dresura, posamično, finale

Sabljanje:
11.30 meč, ekipno moški, tekma za 3. mesto
12.30 meč, ekipno moški, finale

Košarka 3x3, ženske:
13.45 tekma za 3. mesto
14.55 finale

Košarka 3x3, moški:
14.15 tekma za 3. mesto
15.25 finale

Gimnastika - športna:
12.15 mnogoboj, moški, finale

Dviganje uteži:
06.50 do 73 kg, moški

Judo:
11.10 do 90 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
      do 70 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Deskanje na valovih, ženske:
01.00 kratka deska, dvoboj za 3. mesto
02.30 kratka deska, finale

Deskanje na valovih, moški:
01.00 kratka deska, dvoboj za 3. mesto
02.30 kratka deska, finale

Ragbi, moški:
10.30 tekma za 3. mesto
11.00 finale

Predtekmovanja:

Tenis:
04.00 dvojice, moški, polfinale
      posamično, ženske, četrtfinale
      posamično, moški, osmina finala
      mešane dvojice, osmina finala

Plavanje:
03.30 100 m prosto, moški, polfinale
03.57 200 m delfin, ženske, polfinale
04.21 200 m prsno, moški, polfinale
12.00 100 m prosto, ženske, kvalifikacije
      200 m prsno, ženske, kvalifikacije
      200 m mešano, moški, kvalifikacije
      200 m hrbtno, moški, kvalifikacije
      4 x 200 m prosto, ženske, kvalifikacije

Veslanje:
01.30 dvojni dvojec, ženske, finale B
01.42 dvojni dvojec, moški, finale B
01.54 četverec brez krmarja, ženske, finale B
02.06 četverec brez krmarja, moški, finale B
03.30 osmerec, ženske, repasaž
03.48 osmerec, moški, repasaž
04.02 enojec, ženske, polfinale
04.18 enojec, moški, polfinale

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
06.00 C-1, ženske, kvalifikacije
06.47 K-1, moški, kvalifikacije

Sabljanje:
03.00 meč, ekipno moški, osmina finala
04.25 meč ekipno, moški, četrtfinale
05.45 meč ekipno, moški, za razvrstitev od 5. do 8. mesta
06.40 meč ekipno, moški, polfinale
07.30 meč ekipno, moški, borbi za 7. in 5. mesto

Strelstvo:
02.00 trap, ženske, kvalifikacije
02.25 trap, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 RS:X, moški, 7., 8. in 9. regata
      RS:X, ženske, 7., 8. in 9.  regata
      49er, moški, 4., 5. in 6.  regata
      49er FX, ženske, 4., 5. in 6. regata
      razred finn, moški, 3. in 4. regata
      razred 470, moški, 1. in 2. regata
      razred 470, ženske, 1. in 2. regata
      nacra 17, mešani pari, 1., 2. in 3.,  regata

Namizni tenis:
03.00 posamično, moški, četrtfinale
04.00 posamično, ženske, četrtfinale

Dviganje uteži:
06.50 do 73 kg, moški

Boks:
04.00 peresna kategorija, ženske, četrtfinale
04.30 lahka kategorija, ženske, 1. krog
05.03 srednja kategorija, ženske, osmina finala
06.06 mušja kategorija, moški, 1. krog

Badminton:
02.00 dvojice, mešane dvojice, četrtfinale
      posamično, moški
      posamično, ženske

Judo:
04.00 do 90 kg, moški, 1. krog
      do 70 kg, ženske, 1. krog
10.00 do 90 kg, moški, polfinale
      do 70 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, moški, 1. krog
02.56 posamično, ženske, 1. krog
03.22 posamično, moški, 2. krog
03.35 posamično, ženske, 2. krog

Nogomet, moški:
- skupina A, 3. krog:
13.00 A2 - A3
13.30 A4 - A1

- skupina B, 3. krog:
10.30 B2 - B3
10.30 B4 - B1

- skupina C, 3. krog:
13.30 C2 - C3
13.30 C4 - C1

- skupina D, 3. krog:
10.00 D2 - D3
10.00 D4 - D1

Rokomet, moški:
- skupina A, 3. krog:
02.00 Brazilija - Španija
      Francija - Nemčija
      Norveška - Argentina

- skupina B, 3. krog:
02.00 Danska - Bahrajn
      Japonska - Egipt
      Švedska - Portugalska

Košarka 3x3, ženske:
10.00 polfinale

Košarka 3x3, moški:
10.30 polfinale

Košarka moški:
- skupina A, 2. krog:
06.40 ZDA - Iran
14.00 Češka  - Francija

- skupina B, 2. krog:
03.00 Nigerija - Nemčija
10.20 Italija - Avstralija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, moški:
- skupina A, 3. krog:
02.00 Kanada - Iran
09.25 Polen - Venezuela
12.40 Japonska - Italija

- skupina B, 3. krog:
04.05 ZDA - Tunizija
07.20 Argentina - Francija
14.45 Brazilija - ROK

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 3. krog:
02.30 Nizozemska - JAR
03.00 Velika Britanija - Indija
05.15 Nemčija - Irska

- skupina B, 3. krog:
04.45 Nova Zelandija - Španija
11.30 Japonska - Avstralija
12.00 Argentina - Kitajska

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 4. krog:
13.45 Japonska - Španija
14.15 Avstralija - Nova Zelandija

Baseball:
05.00 skupina A, 1. krog
05.00 skupina B, 1. krog

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 3. krog:
08.30 Kanada - JAR
12.50 Nizozemska - Španija

- skupina B, 3. krog:
07.00 Madžarska - ZDA
11.20 Kitajska - Japonska

Ragbi, moški:
02.00 tekma za 11. mesto
02.30 tekma za 9. mesto
04.00 polfinale
09.30 tekma za 7. mesto
10.00 tekma za 5. mesto


Četrtek, 29. julij:

Končne odločitve (17):

Plavanje:
03.30 800 m prosto, moški, finale
03.44 200 m prsno, moški, finale
04.28 200 m delfin, ženske, finale
04.37 100 m prosto, moški, finale
05.31 4 x 200 m prosto, ženske, finale

Veslanje:
02.18 dvojec brez krmarja, moški, finale
02.30 dvojec brez krmarke, ženske, finale
02.50 lahki dvojni dvojec, moški, finale
03.10 lahki dvojni dvojec, ženske, finale

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
08.45 C-1, ženske, finale

Sabljanje:
11.30 floret ekipno, ženske, tekma za 3. mesto
1.255 floret ekipno, ženske, finale

Strelstvo:
07.30 trap, ženske, tekma za 3. mesto in finale
08.30 trap, moški, tekma za 3. mesto in finale

Namizni tenis:
13.00 posamično, ženske, tekma za 3. mesto
14.00 posamično, ženske, finale

Gimnastika - športna:
12.50 mnogoboj, ženske, finale

Judo:
11.10 do 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
      do 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Predtekmovanja:

Tenis:
04.00 dvojice, ženske, polfinale
      posamično, ženske, polfinale
      posamično, moški, četrtfinale
      mešane dvojice, četrtfinale

Plavanje:
03.53 100 m prosto, ženske, polfinale
04.04 200 m hrbtno, moški, polfinale
04.54 200 m prsno, ženske, polfinale
05.08 200 m mešano, moški, polfinale
12.00 100 m delfin, moški, kvalifikacije
200 m hrbtno, ženske, kvalifikacije
4 x 100 m mešano, moško-ženska štafeta, kvalifikacije
800 m prosto, ženske, kvalifikacije

Kolesarstvo:
03.00 BMX, moški, četrtfinale
03.20 BMX, ženske, četrtfinale

Veslanje:
01.30 enojec, moški, finale F
01.54 enojec, moški, finale E
02.06 enojec, ženske, finale E
03.30 dvojec brez krmarja, moški, finale B
03.42 enojec, ženske, finale F
03.50 dvojec brez krmarke, ženske, finale B
04.02 lahki dvojni dvojec, moški, finale B
04.14 lahki dvojni dvojec, ženske, finale B
04.26 enojec, ženske, finale D
04.38 enojec, moški, finale D

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
07.00 C-1, ženske, polfinale

Golf:
00.30 posamično, moški, 1. krog

Sabljanje:
02.00 floret ekipno, ženske, osmina finala
03.50 floret ekipno, ženske, četrtfinale
05.35 floret ekipno, ženske, borbe za razvrstitev od 5. do 8. mesta
06.55 floret ekipno, ženske, polfinale
08.10 floret ekipno, ženske, borbe za 7. mesto
      floret ekipno, ženske, borbe za 5. mesto

Strelstvo:
02.00 trap, ženske, kvalifikacije
      pištola,m 25 m, ženske, kvalifikacije
02.50 trap, moški, kvalifikacije
07.30 trap, ženske, polfinale
08.30 trap, moški, polfinale

Jadranje:
05.00 laser, moški, 7. in 8. regata
      laser radial, ženske, 7. in 8. regata
      RS:X, moški, 10., 11. in 12. regata
      RS:X, ženske, 10., 11. in 12. regata
      finn, moški, 5. in 6. regata
      razred 470, moški, 3. in 4. regata
      razred 470, ženske, 3. in 4. regata
      nacra 17, mešani pari, 4., 5. in 6. regata

Namizni tenis:
04.00 posamično, ženske, polfinale
08.00 posamično, moški, polfinale

Boks:
05.03 peresna kategorija, moški, osmina finala
06.06 srednja kategorija, moški, osmina finala
06.39 težka kategorija, moški, četrtfinale

Badminton:
02.00 dvojice, moški, četrtfinale
      mešane dvojice, polfinale
      posamično, ženske, osmina finala
10.00 dvojice, ženske, četrtfinale
      posamično, moški, osmina finala

Judo:
04.00 do 100 kg, moški, predtekmovanje
      do 78 kg, ženske, predtekmovanje
10.00 do 100 kg, moški, polfinale
      do 78 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, moški, 1. krog
02.56 posamično, ženske, 1. krog
03.22 posamično, moški, 2. krog
03.35 posamično, ženske, 2. krog

Rokomet, ženske, skupina A, 3. krog:
02.00 Japonska - Južna Koreja
      Črna gora - Norveška
      Nizozemska - Angola

- skupina B, 3. krog:
02.00 ROK - Madžarska
      Švedska - Francija
      Španija - Brazilija

Košarka, ženske, skupina A, 2. krog:
03.00 Kanada - Južna Koreja
10.20 Španija - Srbija

Košarka, moški, skupina C, 2. krog:
06.40 Slovenija - Japonska
14.00 Španija - Argentina

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, ženske:
- skupina A, 3. krog:
04.05 Južna Koreja - Dominikanska republika
07.20 Srbija - Kenija
12.40 Japonska - Brazilija

- skupina B, 3. krog
02.00 Italija - Argentina
09.25 Kitajska - ROK
14.45 ZDA - Turčija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 4. krog:
12.00 Velika Britanija - Nizozemska

- skupina B, 4. krog:
11.30 Španija - Kitajska
13.45 Japonska - Argentina
14.15 Nova Zelandija - Avstralija

Hokej na travi, moški:
- skupina A, 4. krog:
02.30 Indija - Argentina

- skupina B, 4. krog:
03.00 Belgija - Kanada
04.45 JAR - Nemčija
05.15 Nizozemska - Velika Britanija

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 3. krog
03.00 Madžarska - JAR
07.00 ZDA - Italija
11.20 Grčija - Japonska

- skupina B, 3. krog:
04.30 Španija - Kazahstan
08.30 Hrvaška - Črna gora
12.50 Srbija - Avstralija

Baseball:
05.00 skupina A, 1. krog
05.00 skupina B, 1. krog

Ragbi, ženske:
02.00 skupina A/B/C 1. krog in 2. krog


Petek, 30. julij:

Končne odločitve (21):

Tenis:
05.00 dvojice, moški, tekma za 3. mesto
      dvojice, moški, finale

Plavanje:
03.41 200 m prsno, ženske, finale
03.50 200 m hrbtno, moški, finale
03.59 100 m prosto, ženske, finale
04.16 200 m mešano, moški, finale

Atletika:
13.30 10 000 m, moški

Kolesarstvo:
04.40 BMX, moški, finale
04.48 BMX, ženske, finale

Veslanje:
02.33 enojec, ženske, finale
02.45 enojec, moški, finale
03.05 osmerec, ženske, finale
03.25 osmerec, moški, finale

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
09.00 K-1, moški, finale

Sabljanje:
11.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 3. mesto
12.30 sablja ekipno, moški, finale

Strelstvo:
07.00 pištola 25 m, ženske, tekma za 3. mesto in finale

Namizni tenis:
13.00 posamično, moški, tekma za 3. mesto
14.00 posamično, moški, finale

Gimnastika - prožna ponjava:
07.50 posamično, ženske, finale

Badminton:
02.00 mešani pari, tekma za 3. mesto
08.30 mešani pari, finale

Judo:
11.10 nad 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale
      nad 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Lokostrelstvo:
09.30 posamično, ženske, tekma za 3. mesto
09.45 posamično, ženske, finale

Predtekmovanja:

Tenis:
04.00 mešane dvojice, polfinale
05.00 posamično, moški, polfinale

Plavanje:
03.30 100 m delfin, moški, polfinale
04.35 200 m hrbtno, ženske, polfinale
12.00 1500 m prosto, moški, kvalifikacije
4 x 100 m mešano, moški, kvalifikacije
4 x 100 m mešano, ženske, kvalifikacije
50 m prosto, moški, kvalifikacije
50 m prosto, ženske, kvalifikacije

Skoki v vodo:
08.00 3 m, ženske, kvalifikacije

Atletika:
02.00 3000 m zapreke, moški, kvalifikacije
02.15 višina, moški, kvalifikacije
02.45 disk, moški, kvalifikacije
02.55 800 m, ženske, kvalifikacije
03.55 400 m ovire, moški, kvalifikacije
04.40 100 m, ženske, kvalifikacije
12.00 5000 m, ženske, kvalifikacije
12.05 troskok, ženske, kvalifikacije
12.25 krogla, ženske, kvalifikacije
13.00 4 x 400 m, mešane štafete, kvalifikacije

Kolesarstvo:
03.00 BMX, moški, polfinale
03.08 BMX, ženske, polfinale

Veslanje:
01.45 enojec, ženske, finale C
01.57 enojec, moški, finale C
02.09 enojec, ženske, finale B
02.21 enojec, moški, finale B

Kajak/kanu/kanu na divjih vodah:
07.00 K-1, moški, polfinale

Golf:
00.30 posamično, moški, 2. krog

Konjeništvo:
01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, posamično, dresura
01.00 Vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno, dresura

Sabljanje:
03.00 sablja, ekipno, moški, osmina finala
04.25 sablja, ekipno, moški, četrtfinale
05.45 sablja, ekipno, moški, za uvrstitev od 5. do 8. mesta
06.40 sablja, ekipno, moški, polfinale
07.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 7. mesto
      sablja, ekipno, moški, tekma za 5. mesto

Strelstvo:
02.00 pištola 25 m, ženske, kvalifikacije
07.00 pištola 25 m, ženske, polfinale

Jadranje:
05.00 laser, moški, 9. in 10. regata
      laser radial, ženske, 9. in 10. regata
      49er, moški, 7., 8. in 9. regata
      49er FX, ženske, 7., 8. in 9. regata
      razred 470, moški, 5. in 6. regata
      razred 470, ženske, 5. in 6. regata

Gimnastika - prožna ponjava:
06.00 posamično, ženske, kvalifikacije

Boks:
04.00 lahka kategorija, ženske, osmina finala
05.03 velterska kategorija, ženske, četrtfinale
05.36 velterska kategorija, moški, četrtfinale
06.06 poltežka kategorija, moški, četrtfinale

Badminton:
02.00 posamično, ženske, četrtfinale
08.30 dvojice, moški, polfinale

Judo:
04.00 nad 100 kg, moški
      nad 78 kg, ženske
10.00 nad 100 kg, moški, polfinale
      nad 78 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:
02.30 posamično, ženske, osmina finala
07.45 posamično, ženske, četrtfinale
08.45 posamično, ženske, polfinale

Nogomet, ženske, četrtfinale:
11.00 zmagovalec skupine E - tretji skupin F/G
11.00 zmagovalec skupine G - tretji skupin E/F
13.00 zmagovalec skupina F - drugi skupine G
13.00 drugi skupine E - drugi skupine F

Rokomet, moški:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Argentina - Brazilija
      Nemčija - Norveška
      Francija - Španija

- skupina B, 4. krog:
02.00 Bahrajn - Japonska
      Portugalska - Danska
      Švedska - Egipt

Košarka, ženske:
- skupina B, 2. krog:
06.40 ZDA - Japonska
10.20 Francija - Nigerija

- skupina C, 2. krog
03.00 Belgija - Portoriko
14.00 Kitajska - Avstralija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske

Odbojka, moški:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Kanada - Venezuela
07.20 Japonska - Polen
12.40 Italija - Iran

- skupina B, 4. krog
04.05 Brazilija - ZDA
09.25 Argentina - Tunizija
1445 ROK - Francija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 4. krog:
02.30 JAR - Nemčija
04.45 Irska - Indija

- moški:
- skupina A, 5. krog:
03.00 Avstralija - Španija
11.30 Japonska - Indija
12.00 Argentina - Nova Zelandija

- skupina B, 5. krog:
05.15 Kanada - JAR
13.45 Nemčija - Nizozemska
14.15 Belgija - Velika Britanija

Baseball:
05.00 skupina A in B, 2. krog

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 4. krog:
07.00 JAR - Nizozemska
12.50 Španija - Avstralija

- skupina B, 4. krog:
08.30 ZDA - ROK
11.20 Japonska - Madžarska

Ragbi, ženske:
02.00 skupina A/B/C, četrtfinale


Sobota, 31. julija:

Končne odločitve (21):

Tenis:
05.00 dvojice, ženske, tekma za 3. mesto
      posamično, ženske, tekma za 3. mesto in finale
      posamično, moški, tekma za 3. mesto
      mešane dvojice, tekma za 3. mesto

Plavanje:
03.30 100 m delfin, moški, finale
03.37 200 m hrbtno, ženske, finale
03.46 800 m prosto, ženske, finale
04.43 4 x 100 m mešano, mešane štafete, finale

Atletika:
13.15 disk, moški, finale
14.35 4 x 400 m, mešane štafete, finale
14.50 100 m, ženske, finale

Triatlon:
05.00 mešane štafete

Sabljanje:
11.30 sablja ekipno, ekipno, ženske

Strelstvo:
06.30 trap ekipno, mešane ekipe, finale
09.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, finale

Jadranje
07.30 razred RS:X, ženske, regata za medalje
08.30 RS:X, moški, regata za medalje

Gimnastika - prožna ponjava:
07.50 posamično, moški, finale

Dviganje uteži:
04.50 kombinacija do 81 kg, moški
      kombinacija do 96 kg, moški

Badminton:
11.00 dvojice, moški

Judo:
10.00 ekipno, mešane ekipe

Lokostrelstvo:
09.30 posamično, moški

Ragbi, ženske:
10.30 tekma za 3. mesto
11.00 finale

Predtekmovanja:

Plavanje:
03.30 50 m prosto, ženske, polfinale
04.11 50 m prosto, moški, polfinale

Skoki v vodo:
08.00 3 m, ženske, polfinale

Atletika:
02.00 400 m ovire, ženske, kvalifikacije
      disk, ženske, kvalifikacije
02.40 skok s s palico, moški, kvalifikacije
02.50 800 m, moški, kvalifikacije
03.45 100 m ovire, ženske, kvalifikacije
04.35 100 m, moški, kvalifikacije
12.00 800 m, ženske, polfinale
12.10 daljina, moški, kvalifikacije
12.15 100 m, ženske, polfinale
12.45 100 m, moški, kvalifikacije

Kolesarstvo:
03.10 prosti slog, ženske, kvalifikacije
04.20 prosti slog, moški, kvalifikacije

Golf:
00.30 posamično, moški, 3. krog

Konjeništvo:
01.00 dresura, posamično
      vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno

Sabljanje:
03.00 sablja, ekipno, ženske

Strelstvo:
02.00 trap ekipno, mešane ekipe, kvalifikacije
05.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 razred 49er, moški, 10., 11. in 12. regata
      razred 49er FX, ženske, 10., 11. in 12. regata
      razred fin moški, 7. in 8. regata
      razred nacra 17, mešane posadke, 7., 8. in 9. regata

Gimnastika - prožna ponjava:
06.00 posamično, moški, kvalifikacije

Dviganje uteži:
04.50 do 81 kg, moški
04.50 do 96 kg, moški

Boks:
04.00 peresno lahka kategorija, ženske, polfinale
04.15 srednja kategorija, ženske, četrtfinale
04.48 mušja kategorija, moški, osmina finala
05.51 lahka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:
02.00 dvojice, ženske, polfinale
      posamično, moški, četrtfinale
11.00 posamično, ženske, polfinale

Judo:
04.00 ekipno, mešane ekipe

Lokostrelstvo:
02.30 posamično

Nogomet, moški, četrtfinale:
10.00 A-1 - B-2
11.00 C-1 - D-2
12.00 B-1 - A-2
13.00 D-1 - C-2

Rokomet, ženske:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Angola - Japonska
      Črna gora - Južna Koreja
      Norveška - Nizozemska

- skupina B, 4. krog:
02.00 Brazilija - Švedska
      ROK - Francija
      Madžarska - Španija

Košarka, moški:
- skupina A, 3. krog:
03.00 Iran - Francija
14.00 ZDA - Češka

- skupina B, 3. krog:
06.40 Italija - Nigerija
10.20 Avstralija - Nemčija

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske, končnica

Odbojka, ženske:
- skupina A, 4. krog:
02.00 Dominikanska republika - Kenija
09.25 Srbija - Brazilija
12.40 Japonska - Južna Koreja

- skupina B, 4. krog:
04.05 ZDA - ROK
07.20 Argentina - Turčija
14.45 Kitajska - Italija

Hokej na travi, ženske:
- skupina A, 5. krog:
05.15 Indija - JAR
11.30 Nemčija - Nizozemska
13.45 Irska - Velika Britanija

- skupina B, 5. krog:
02.30 Kitajska - Nova Zelandija
03.00 Japonska - Španija
04.45 Argentina - Avstralija

Baseball:
05.00 skupina A in B, 3. krog

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 4. krog
07.00 ZDA - Madžarska
11.20 Italija - Japonska
12.50 JAR - Grčija

- skupina B, 4. krog
03.00 Črna gora - Kazahstan
04.30 Avstralija - Španija
08.30 Hrvaška - Srbija

Ragbi, ženske:
02.00 tekma za 11. mesto
02.30 tekma za 9. mesto
04.00 polfinale
09.30 tekma za 7. mesto
10.00 tekma za 5. mesto


Nedelja, 1. avgust:

Končne odločitve (25):

Tenis:
05.00 dvojice, ženske, finale
      posamično, moški, finale
      dvojice, mešani pari, finale

Plavanje:
03.30 50 m prosto, moški, finale
03.37 50 m prosto, ženske, finale
03.44 1500 m prosto, moški, finale
04.15 4 x 100 m mešano, ženske, finale
04.36 4 x 100 m mešano, moški, finale

Skoki v vodo:
08.00 3 m, ženske, finale

Golf:
00.30 posamično, moški, 4. krog

Atletika:
03.35 suvanje krogle, ženske, finale
12.10 višina, moški, finale
13.20 troskok, ženske, finale
14.50 100 m, moški, finale

Kolesarstvo:
03.10 freestyle, ženske, finale
04.20 freestyle, moški, finale

Sabljanje:
11.30 floret ekipno, moški, za 3. mesto
12.50 floret ekipno, moški, finale

Jadranje:
07.30 laser, moški, regata za medalje
08.30 laser radial, ženske, regata za medalje

Gimnastika - športna:
10.00 parter, moški, finale
10.45 preskok, ženske, finale
11.30 konj z ročaji, moški, finale
12.15 dvovišinska bradlja, ženske, finale

Dviganje uteži:
06.50 do 76 kg, ženske

Badminton:
06.50 posamično, ženske, za 3. mesto in finale


Predtekmovanja:

Atletika:
02.10 kladivo, ženske, kvalifikacije
02.40 3000 m zapreke, ženske, kvalifikacije
02.50 daljina, ženske, kvalifikacije
03.45 400 m, moški, kvalifikacije
12.15 100 m, moški, polfinale
12.45 100 m ovire, ženske, polfinale
13.25 800 m, moški, polfinale
14.05 400 m ovire, moški, polfinale

Konjeništvo:
01.30 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, posamično in ekipno

Sabljanje:
02.00 floret ekipno, moški, osmina finala
03.45 floret ekipno, moški, četrtfinale
05.25 floret ekipno, moški, tekme od 5. do 8. mesta
06.40 floret ekipno, moški, polfinale
07.50 floret ekipno, moški, tekma za 7. mesto
      floret ekipno, moški, tekma za 5. mesto

Strelstvo:
01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 finn, moški, 9. regata in 10. regata
      razred 470, moški, 7. in 8. regata
      razred 470, ženske, 7. in 78. regata
      nacra 17, mešano, 10., 11. in 12. regata

Namizni tenis:
03.00 ekipno, moški, osmina finala
      ekipno, ženske, osmina finala
      ženske, osmina finala
      moški, osmina finala

Dviganje uteži:
06.50 kategorija do 76 kg, ženske

Boks:
04.00 mušja kategorija, ženske, četrtfinale
04.30 peresna kategorija, moški, četrtfinale
05.03 velterska kategorija, moški, polfinale
05.18 srednja kategorija, moški, četrtfinale
05.51 poltežka kategorija, moški, polfinale
06.06 super težka kategorija, moški, četrtfinale
10.15 mušja kategorija, ženske, osmina finala

Badminton:
06.00 posamično, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
      do 130 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
      do 60 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
05.20 do 76 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
      do 130 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
      do 60 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
11.15 do 60 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.35 do 130 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.55 do 76 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Rokomet, moški:
- skupina A, 5. krog:
03.00 Nemčija - Brazilija
      Norveška - Francija
      Španija - Argentina

- skupina B, 5. krog:
02.00 Danska  - Švedska
      Portugalska - Japonska
      Egipt - Bahrajn

Košarka:
- ženske:
- skupina A, 3. krog:
03.00 Kanada - Španija
14.00 Južna Koreja - Srbija

- moški:
- skupina C, 3. krog:
06.40 Argentina - Japonska
10.20 Španija - Slovenija

Odbojka na mivki:
02.00 moški, osmina finala
      ženske, osmina finala

Odbojka, moški:
- skupina A, 5. krog:
02.00 Poljska - Kanada
09.25 Italija - Venezuela
12.40 Japonska - Iran

- skupina B, 5. krog:
04.05 Brazilija - Francija
07.20 ROK - Tunizija
14.45 ZDA - Argentina

Hokej na travi:
02.30 moški, četrtfinale

Vaterpolo, ženske:
- skupina A, 5. krog:
08.30 Nizozemska - Kanada
12.50 Avstralija - JAR

- skupina B, 5. krog:
07.00 Madžarska - Kitajska
11.20 ROK - Japonska

Baseball:
05.00 finalni del, 1. krog


Ponedeljek, 2. avgusta:

Končne odločitve (22):

Atletika:
03.20 daljina, moški, finale
04.50 100 m ovire, ženske, finale
12.00 disk, ženske, finale
14.15 3000 m zapreke, moški, finale
14.40 5000 m, ženske, finale

Kolesarstvo na stezi:
11.00 ekipni sprint, ženske, finale in tekma za 3. mesto

Konjeništvo:
10.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, preskakovanje ovir, posamično
      vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno, preskakovanje ovir

Strelstvo:
07.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, finale
09.50 malokalibrska puška, trojni položaj, moški, finale

Jadranje:
07.30 razred 49er FX, ženske, regata za medalje
08.30 razred 49er, moški, regata za medalje

Gimnastika - športna:
10.00 krogi, moški, finale
10.45 parter, ženske, finale
11.30 preskok, moški, finale

Dviganje uteži:
04.50 ženske nad 87 kg
      ženske do 87 kg

Badminton:
06.00 dvojice ženske
13.00 posamično moški

Rokoborba:
12.30 do 60 kg/grško-rimski slog, moški,
13.05 do 130 kg/grško-rimski slog, moški
1355  do 76 kg/prosti slog, ženske

Predtekmovanja:

Skoki v vodo:
08.00 3 m, moški, kvalifikacije

Sinhrono plavanje:
12.30 dvojice, ženske, predtekmovanje

Atletika:
02.00 kladivo, moški, kvalifikacije
02.35 1500 m, ženske, kvalifikacije
03.30 200 m, ženske, kvalifikacije
12.00 400 m ovire, ženske, polfinale
12.20 skok s palico, ženske, kvalifikacije
12.25 200 m, ženske, polfinale
13.05 400 m, moški, polfinale

Kolesarstvo na stezi:
08.30 ekipni sprint, ženske, kvalifikacije
08.54 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, kvalifikacije
09.50 ekipni sprint, ženske, 1. krog
10.02 4000 m ekipno zasledovanje, moški, kvalifikacije

Kajak/kanu/kanu/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, ženske, kvalifikacije
03.05 C-2, 1000 m, moški, kvalifikacije
03.21 K-1, 1000 m, moški, kvalifikacije
04.00 K-2, 500 m, ženske, kvalifikacije
04.45 K-1, 200 m, ženske, četrtfinale
05.06 C-2, 1000 m, moški, četrtfinale
05.22 K-1, 1000 m, moški, četrtfinale
05.45 K-2, 500 m, ženske, četrtfinale

Strelstvo:
01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije
04.30 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:
05.00 razred 470, moški, 9. in 10. regata
      razred 470, ženske, 9. in 10. regata

Namizni tenis:
07.30 ekipno, moški in ženske, četrtfinale

Dviganje uteži:
04.50 kombinacija, ženske nad 87 kg
      kombinacija, ženske do 87 kg

Rokoborba:
04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, repesaž
      do 130 kg/grško-rimski slog, moški, repesaž
      do 60 kg/grško-rimski slog, moški, repesaž
04.30 do 68 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
      do 77 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
      do 97 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
05.50 do 68 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
      do 77 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
      do 97 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
11.15 do 77 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.35 do 97 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.55 do 68 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Nogomet:
- ženske, polfinale
11.00 zmagovalec četrtfinala 2 - zmagovalec četrtfinala 4
13.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 3

Rokomet, ženske:
- skupina A, 5. krog
02.00 Nizozemska - Črna gora
      Norveška - Japonska
      Južna Koreja - Angola

- skupina B, 5. krog:
02.00 Francija - Brazilija
      Španija - ROC
      Madžarska - Švedska

Košarka, ženske:
- skupina B, 3. krog:
03.00 Nigerija - Japonska
06.40 Francija - ZDA

- skupina C, 3. krog:
10.20 Kitajska - Belgija
14.00 Avstralija - Portoriko

Odbojka, ženske:
- skupina A, 5. krog:
02.00 Srbija - Južna Koreja
12.40 Japonska - Dominikanska republika
14.45 Brazilija - Kenija

- skupina B, 5. krog:
04.05 ZDA - Italija
07.20 ROK - Turčija
09.25 Kitajska - Argentina

Hokej na travi, ženske:
02.30 četrtfinale

Vaterpolo, moški:
- skupina A, 5. krog:
03.00 Madžarska - Italija
04.30 Grčija - ZDA
11.20 Japonska - JAR

- skupina B, 5. krog:
07.00 Srbija - Črna gora
08.30 Španija - Hrvaška
12.50 Avstralija - Kazahstan

Baseball:
05.00 dodatna tekma za napredovanje


Torek, 3. avgusta:

Končne odločitve (24):

Skoki v vodo:
08.00 3 m, moški, finale

Atletika:
03.50 daljina, ženske, finale
05.20 400 m ovire, moški, finale
12.20 skok s palico, moški, finale
13.35 kladivo, ženske, finale
14.25 800 m, ženske, finale
14.50 200 m, ženske, finale

Kolesarstvo na stezi;
10.05 4000 m ekipno zasledovanje, ženske
10.35 ekipni sprint, moški

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
04.37 K-1, 200 m, ženske, finale
04.54 C-2, 1000 m, moški, finale
05.21 K-1, 1000 m, moški, finale
05.47 K-2, 500 m, ženske, finale

Jadranje:
07.30 razred finn, moški, regata za medalje
08.30 razred nacra 17, mešane posadke, regata za medalje

Gimnastika - športna:
10.00 bradlja, moški, finale
10.45 gred, ženske, finale
11.30 drog, moški, finale

Dviganje uteži:
06.50 do 109 kg, moški

Boks:
06.05 peresna kategorija, ženske, finale
12.05 velterska kategorija, moški, finale

Rokoborba:
12.30 do 77 kg/grško-rimski slog, moški
13.05 do 97 kg/grško-rimski slog, moški
13.55 do 68 kg/prosti slog, ženske

Predtekmovanja:

Skoki v vodo:
03.00 3 m, moški, polfinale

Sinhrono plavanje:
12.30 dvojice, predtekmovanje

Atletika:
02.00 troskok, moški, kvalifikacije
02.05 1500 m, moški, kvalifikacije
02.20 kopje, ženske, kvalifikacije
02.45 400 m, ženske, kvalifikacije
04.05 200 m, moški, kvalifikacije
12.10 110 m ovire, moški, kvalifikacije
12.15 krogla, moški, kvalifikacije
13.00 5000 m, moški, kvalifikacije
13.50 200 m, moški, polfinale

Kolesarstvo na stezi:
08.30 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, 1. krog
08.58 ekipni sprint, moški, kvalifikacije
09.22 4000 m ekipno zasledovanje, moški, 1. krog
09.50 ekipni sprint, moški, 1. krog
10.05 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, tekme za razvrstitev

Kajak/kanu/kanu/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, ženske, polfinale
02.44 C-2, 1000 m, moški, polfinale
03.00 K-1, 1000 m, moški, polfinale
03.23 K-2, 500 m, ženske, polfinale
04.30 K-1, 200 m, ženske, finale B
04.46 C-2, 1000 m, moški, finale B
05.13 K-1, 1000 m, moški, finale B
05.40 K-2, 500 m, ženske, finale B

Konjeništvo:
12.00 preskakovanje ovir, posamično, kvalifikacije

Namizni tenis:
12.30 ekipno, ženske, polfinale

Dviganje uteži:
06.50 kombinacija, do 109 kg, moški

Boks:
04.00 mušja kategorija, moški, četrtfinale
04.30 peresno lahka kategorija, moški, polfinale
04.48 lahka kategorija, moški, četrtfinale
05.18 težka kategorija, moški, polfinale
05.35 lahka kategorija, ženske, četrtfinale

Rokoborba:
04.00 do 68 kg/prosti slog, ženske, repasaž
      do 77 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
      do 97 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
04.30 do 62 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
      do 67 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
      do 87 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala
05.50 do 62 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
      do 67 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
      do 87 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale
11.15 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.35 do 87 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale
11.55 do 62 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Plezanje:
10.00 kombinacija, moški in ženske, kvalifikacije

Nogomet, moški, polfinale:
10.00 zmagovalec četrtfinala 2 - zmagovalec četrtfinala 4
13.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 3

Rokomet, moški:
02.30 četrtfinale
06.15 četrtfinale
10.00 četrtfinale
03.45 četrtfinale

Košarka, moški:
03.00 četrtfinale
06.40 četrtfinale
10.20 četrtfinale
14.00 četrtfinale

Odbojka, moški, četrtfinale:
02.00 A-1 - B4
06.00 A-2 - B-3
10.00 A-3 - B2
14.30 A-4 - B1

Odbojka na mivki, ženske:
02.00 četrtfinale

Hokej na travi, moški, polfinale:
03.30 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2
12.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo, ženske:
07.00 četrtfinale

Baseball:
12.00 finalni del, 2. krog


Sreda, 4. avgust:

Končne odločitve (17):

Plavanje:
23.30 (torek) daljinsko plavanje, 10 km, ženske

Sinhrono plavanje:
12.30 dvojice, ženske, finale

Atletika:
02.00 400 m ovire, ženske, finale
13.00 3000 m zapreke, ženske, finale
13.15 kladivo, moški, finale
14.05 800 m, moški, finale
14.55 200 m, moški, finale

Kolesarstvo na stezi:
10.45 4000 m ekipno zasledovanje, moški, tekma za 3. mesto in finale

Konjeništvo:
12.00 preskakovanje ovir, posamično, finale

Jadranje:
07.30 razred 470, moški, regata za medalje
08.30 razred 470, ženske, regata za medalje

Dviganje uteži:
06.50 nad 109 kg, moški

Boks:
08.35 Poltežka kategorija, moški, finale

Rokoborba:
12.30 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto
12.55 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, finale
13.05 do 87 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 87 kg/grško-rimski slog, moški, finale
13.55 do 62 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 62 kg/prosti slog, ženske, finale

Rolkanje:
05.30 park, ženske, finale

Predtekmovanja:

Skoki v vodo:
08.00 stolp 10 m, ženske, kvalifikacije

Atletika:
02.00 deseteroboj, moški, 100 m, daljina, krogla,
      sedmeroboj, ženske, 100 m ovire, višina,
02.05 kopje, moški, kvalifikacije
04.00 110 m ovire, moški, polfinale
11.30 deseteroboj, moški, višina, 400 m
      sedmeroboj, ženske, krogla, 200 m
12.00 1500 m, ženske, polfinale
12.30 400 m, ženske, polfinale

Kolesarstvo:
08.30 sprint, moški, kvalifikacije
09.10 keirin, ženske, kvalifikacije
09.35 sprint, moški, 1. krog
10.11 keirin, ženske, repasaž
10.31 sprint, moški, repasaž
10.45 4000 m ekipno zasledovanje, tekma za 7. in 5. mesto
11.13 Sprint, moški, 2. krog
11.47 Sprint, moški, dodatne kvalifikacije, osmina finala

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, moški, kvalifikacije
02.58 C-1, 200 m, ženske, kvalifikacije
03.19 K-1, 500 m, ženske, kvalifikacije
03.54 K-2, 1000 m, moški, kvalifikacije
04.32 K-1, 200 m, moški, četrtfinale
04.53 C-1, 200 m, ženske, četrtfinale
05.07 K-1, 500 m, ženske, četrtfinale
05.21 K-2, 1000 m, moški, četrtfinale

Golf:
00.30 posamično, ženske, 1. krog

Namizni tenis:
07.30 ekipno, moški, polfinale

Dviganje uteži:
06.50 nad 109 kg, moški

Boks:
07.00 mušja kategorija, ženske, polfinale
07.30 velterska kategorija, ženske, polfinale
08.03 super težka kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 62 kg/prosti slog, ženske, repasaž
      do 67 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
      do 87 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž
04.30 do 57 kg/prosti slog, moški, osmina finala
      do 57 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
      do 86 kg/prosti slog, moški, osmina finala
05.50 do 57 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
      do 57 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
      do 86 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
11.15 do 57 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.35 do 86 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.55 do 57 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Športno plezanje:
10.00 kombinacija, moški, kvalifikacije

Rolkanje:
02.00 park, ženske, kvalifikacije

Rokomet:
- ženske:
02.30 četrtfinale
06.15 četrtfinale
10.00 četrtfinale
13.45 četrtfinale

Košarka:
- ženske:
03.00 četrtfinale
06.40 četrtfinale
10.20 četrtfinale
14.00 četrtfinale

Odbojka:
- ženske, četrtfinale:
02.00 A1 - B4
06.00 A2 - B3
10.00 A3 - B2
14.30 A4 - B1

Odbojka na mivki:
02.00 moški, četrtfinale

Hokej na travi:
- ženske, polfinale:
03.30 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2
12.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo, moški:
07.00 četrtfinale

Baseball:
05.00 finalni del, dodatne kvalifikacije
12.00 finalni del, 3. krog


Četrtek, 5. avgust:

Končne odločitve (28):

Plavanje:
23.30 (sreda) daljinsko plavanje, 10 km, moški

Skoki v vodo:
08.00 stolp 10 m, ženske, finale

Nogomet, ženske:
13.00 tekma za 3. mesto

Atletika:
04.00 troskok, moški, finale
04.05 krogla, moški, finale
04.55 110 m ovire, moški, finale
09.30 20 km hoja, moški
12.00 deseteroboj, moški, 1500 m
      sedmeroboj, ženske, 800 m
12.20 palica, ženske, finale
14.00 400 m, moški, finale
22.30 50 km hoja, moški

Kolesarstvo:
10.45 keirin, ženske, finale
10.55 omnium, moški

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
04.27 K-1, 200 m, moški, finale
04.43 C-1, 200 m, ženske, finale
05.08 K.1, 500 m, ženske, finale
05.34 K-2, 1000 m, moški, finale

Hokej na travi, moški:
03.30 tekma za 3. mesto
12.00 finale

Namizni tenis:
04.00 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto
12.30 ekipno, ženske, finale

Boks:
08.05 peresna kategorija, moški, finale

Rokoborba:
12.30 do 57 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
12.55 do 57 kg/prosti slog, moški, finale
13.05 do 86 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 86 kg/prosti slog, moški, finale
13.55 do 57 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 57 kg/prosti slog, ženske, finale

Karate:
12.30 kate, tekma za 3. mesto
12.50 kate, finale
13.40 do 67 kg, moški, finalni del
13.50 do 55 kg ženske, finalni del

Športno plezanje:
10.30 kombinacija, moški, finale

Rolkanje:
05.30 park, moški, finale

Predtekmovanja:

Skoki v vodo:
03.00 stolp 10 m, ženske, polfinale

Atletika:
02.00 deseteroboj, moški, 110 m ovire, disk, palica,
      sedmeroboj, ženske, daljina, kopje
02.10 palica, ženske, kvalifikacije
03.00 4 x 100 m, ženske, kvalifikacije
04.30 4 x 100 m, moški, kvalifikacije
12.00 deseteroboj, moški, kopje
12.25 4 x 400 m, ženske, kvalifikacije
13.00 1500 m, moški, polfinale

Kolesarstvo:
08.30 omnium, moški, scratch
08.48 sprint, moški, osmina finala
09.21 sprint, moški, dodatne kvalifikacije
09.27 omnium, moški, tempo
09.45 sprint, moški, četrtfinale
09.57 keirin, ženske, polfinale
10.07 omnium, moški, tekme na izločanje
10.37 keirin, ženske, finale B
11.27 sprint, moški, tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
02.30 K-1, 200 m, moški, polfinale
02.44 C-1, 200 m, ženske, polfinale
02.58 K-1, 500 m, ženske, polfinale
03.12 K-2, 1000 m, moški, polfinale
04.20 K-1, 200 m, moški, finale B
04.36 C-1, 200 m, ženske, finale B
05.01 K-1, 500 m, ženske, finale B
05.26 K-2, 1000 m, moški, finale B

Golf:
00.30 posamično, ženske, 2. krog

Moderni peteroboj:
06.00 posamično, ženske, sabljanje
09.30 posamično, moški, sabljanje

Boks:
07.00 lahka kategorija, ženske, polfinale
07.30 mušja kategorija, moški, polfinale
08.03 srednja kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 57 kg/prosti slog, moški, repasaž
      do 57 kg/prosti slog, ženske, repasaž
      do 86 kg/prosti slog, moški, repasaž
04.30 do 125 kg/prosti slog, moški, osmina finala
      do 53 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
      do 74 kg/prosti slog, moški, osmina finala
05.50 do 125 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
      do 53 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
      do 74 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
11.15 do 74 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.35 do 125 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.55 do 53 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Karate:
03.00 kate, predtekmovanje, skupina A
03.20 kate, predtekmovanje, skupina B
04.25 kate, 2. del, skupina A
04.37 kate, 2. del, skupina B
05.20 do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina A
05.34 do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina B
10.00 do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina A
10.14 do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina B
13.05 do 67 kg, moški, polfinale
13.22 do 55 kg, ženske, polfinale

Rolkanje:
02.00 Park, ženske, kvalifikacije

Rokomet, moški:
10.00 polfinale
14.00 polfinale

Košarka, moški:
06.15 polfinale
13.00 polfinale

Odbojka na mivki:
02.00 moški in ženske, polfinale

Odbojka, moški, polfinale:
06.00 zmagovalec četrtfinala 1 - zmagovalec četrtfinala 2
14.00 zmagovalec četrtfinala 3 - zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo, ženske:
07.00 polfinale
      tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Baseball:
12.00 finalni del, izločilni boji


Petek, 6. avgusta:

Končne odločitve (22):

Nogomet:
04.00 finale, ženske
13.00 tekma za 3. mesto, moški

Atletika:
09.30 20 km hoja, ženske
13.00 4 x 100 m, ženske, finale
13.50 kopje, ženske, finale
14.00 5000 m, moški, finale
14.35 400 m, ženske, finale
14.50 1500 m, ženske, finale
15.50 4 x 100 m, moški, finale

Kolesarstvo na stezi:
10.15 madison, ženske
11.00 sprint, moški, tekma za 3. mesto in finale

Moderni peteroboj:
12.30 posamično, ženske, laser run

Odbojka na mivki, ženske:
03.00 tekma za 3. mesto
04.30 finale

Hokej na travi, ženske:
03.30 tekma za 3. mesto
12.00 finale

Namizni tenis, moški, ekipno:
04.00 tekma za 3. mesto
12.30 finale

Boks:
08.05 težka kategorija, moški, finale

Rokoborba:
12.30 do 74 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
12.55 do 74 kg/prosti slog, moški, finale
13.05 do 125 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 125 kg/prosti slog, moški, finale
13.55 do 53 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 53 kg/prosti slog, ženske, finale

Karate:
12.30 kate, tekma za 3. mesto
12.50 kate, finale
13.40 do 61 kg/borbe, finalni del
13.50 do 75 kg/borbe, finalni del

Športno plezanje:
10.30 finale, ženske

Predtekmovanja:
Skoki v vodo:
08.00 skoki s stolpa, moški, kvalifikacije

Sinhrono plavanje:
12.30 ekipno, ženske

Atletika:
13.25 4 x 400 m, moški, kvalifikacije

Kolesarstvo:
08.30 sprint, ženske, kvalifikacije
09.10 sprint, moški, polfinale
09.16 sprint, ženske, 1. krog
09.58 sprint, ženske, dodatne kvalifikacije
11.06 sprint, ženske, 2. krog
11.53 sprint, ženske, osmina finala

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
02.30 C-2, 500 m, ženske, kvalifikacije
02.44 C-1, 1000 m, moški, kvalifikacije
03.15 K-4, 500 m, ženske, kvalifikacije
03.30 K-4, 500 m, moški, kvalifikacije
04.07 C-2, 500 m, ženske, četrtfinale
04.21 C-1, 1000 m, moški, četrtfinale

Golf:
00.30 posamično, ženske, 3. krog

Konjeništvo:
12.00 preskakovanje ovir, ekipno, kvalifikacije

Moderni peteroboj:
07.30 posamično, ženske, plavanje
08.45 posamično, ženske, sabljanje
10.15 posamično, ženske, preskakovanje ovir

Gimnastika - ritmična:
03.20 posamično, mnogoboj, kvalifikacije

Boks:
07.00 srednja kategorija, ženske, polfinale
07.32 lahka kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:
04.00 do 125 kg/prosti slog, moški, repasaž
      do 53 kg/prosti slog, ženske, repasaž
      do 74 kg/prosti slog, moški, repasaž
04.30 do 50 kg/prosti slog, ženske, osmina finala
      do 65 kg/prosti slog, moški, osmina finala
      do 97 kg/prosti slog, moški, osmina finala
05.50 do 50 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale
      do 65 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
      do 97 kg/prosti slog, moški, četrtfinale
11.15 do 65 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.35 do 97 kg/prosti slog, moški, polfinale
11.55 do 50 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Karate:
03.00 kate, predtekmovanje, skupina A
03.20 kate, predtekmovanje, skupina B
04.25 kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina A
04.37 kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina B
05.20 borbe, do 61 kg, ženske, skupina A
07.26 borbe, do 61 kg, ženske, skupina B
10.00 borbe do 75 kg, moški, skupina A
10.14 borbe, do 75 kg, moški, skupina B
12.20 kate, finalni del
13.05 borbe do 61 kg,  ženske, polfinale
13.22 borbe do 75 kg, moški, polfinale

Rokomet, ženske:
10.00 polfinale
14.00 polfinale

Košarka, ženske:
06.40 polfinale
13.00 polfinale

Odbojka, ženske, polfinale:
06.00 zmagovalec četrtfinale 1 - zmagovalec četrtfinale 2
14.00 zmagovalec četrtfinale 3 - zmagovalec četrtfinale 4

Vaterpolo, moški:
07.00 polfinale
07.00 tekme za uvrstitev od 5. do 8. mesta


Sobota, 7. avgust:

Končne odločitve (34):


Nogomet, moški:
13.30 finale

Skoki v vodo:
08.00 stolp, 10 m, moški, finale

Umetnostno plavanje:
12.30 finale, ekipno

Golf:
00.30 posamično, ženske, 4. krog

Atletika:
00.00 maraton, ženske
12.35 višina, ženske, finale
12.45 10 000 m, ženske
13.00 kopje, moški, finale
13.40 1500 m, moški, finale
14.30 4 x 400 m, ženske, finale
14.50 4 x 400 m, moški, finale

Kolesarstvo na stezi:
09.55 madison, moški

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
04.22 C-2, 500 m, ženske, finale
04.39 C-1, 1000 m, moški, finale
05.00 K-4, 500 m, ženske, finale
05.19 K-4, 500 m, moški, finale

Konjeništvo:
12.00 preskakovanje ovir, ekipno, finale

Moderni peteroboj:
12.30 posamično, moški, laser run

Rokomet, moški:
10.00 tekma za 3. mesto
14.00 finale

Košarka:
04.30 finale, moški
09.00 tekma za 3. mesto, ženske
13.00 tekma za 3. mesto, moški

Odbojka, moški:
06.30 tekma za 3. mesto
14.15 finale

Odbojka na mivki, moški:
03.00 tekma za 3. mesto
04.30 finale

Vaterpolo, ženske:
06.40 tekma za 3. mesto
09.30 finale

Gimnastika - ritmična:
08.20 posamično, mnogoboj, finale

Boks:
07.00 mušja kategorija, moški, finale
07.30 srednja kategorija, moški, finale
07.45 mušja kategorija, ženske, finale
08.30 velterska kategorija, ženske, finale

Rokoborba:
12.30 do 65 kg/prosti slog, moški, tekmi za 3. mesto
12.55 do 65 kg/prosti slog, moški, finale
13.05 do 97 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto
13.30 do 97 kg/prosti slog, moški, finale
13.55 do 50 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto
14.20 do 50 kg/prosti slog, ženske, finale

Baseball:
05.00 tekma za 3. mesto
12.00 finale

Karate:
12.45 nad 61 kg, borbe, ženske finalni del
12.55 nad 75 kg, borbe moški, finalni del

Predtekmovanja:

Skoki v vodo:

03.00 skoki s stolpa, 10 m, moški, polfinale

Sinhrono plavanje:
12.30 ekipno, ženske

Kolesarstvo na stezi:
08.30 Sprint, ženske, osmina finala
08.48 keirin, moški, kvalifikacije
09.13 sprint, ženske, četrtfinale
09.19 keirin, moški, dodatne kvalifikacije
09.39 sprint, ženske, četrtfinale

Kajak/kanu/kanu na mirnih vodah:
02.30 C-2, 500 m, ženske, polfinale
02.44 C-1, 1000 m, moški, polfinale
03.07 K-4, 500 m, ženske, polfinale
03.14 K-4, 500 m, moški, polfinale
04.15 C-2, 500 m, ženske, finale B
04.31 C-1, 1000 m, moški, finale B

Moderni peteroboj:
07.30 posamično, moški, plavanje
08.45 posamično, moški, sabljanje
10.15 posamično, moški, preskakovanje ovir

Vaterpolo, ženske:
02.30 tekma za 7. mesto
04.00 tekma za 5. mesto

Ritmična gimnastika:
03.00 ekipno, mnogoboj, kvalifikacije

Rokoborba:
11.45 do 50 kg/prosti slog, ženske, repasaž
      do 65 kg/prosti slog, moški, repasaž
      do 97 kg/prosti slog, moški, repasaž

Karate:
07.00 nad 61 kg, borbe, ženske, skupina A
07.14 nad 61 kg, borbe, ženske, skupina B
09.45 nad 75 kg, borbe, moški, skupina A
09.59 nad 75 kg, borbe, moški, skupina B
12.10 nad 61 kg, borbe, ženske, polfinale
12.27 nad 75 kg, borbe, moški, polfinale


Nedelja, 8. avgust:

13.00 sklepna slovesnost

Končne odločitve (13):

Atletika:
00.00 maraton, moški

Kolesarstvo na stezi:
04.20 sprint, ženske, tekma za 3. mesto
      sprint, ženske, finale
05.00 keirin, moški, finale
05.25 omnium, ženske, finale

Rokomet, ženske:
04.00 tekma za 3. mesto
08.00 finale

Košarka, ženske:
04.30 finale

Odbojka, ženske:
02.00 tekma za 3. mesto
06.30 finale

Vaterpolo, moški:
06.40 tekma za 3. mesto
09.30 finale

Gimnastika - ritmična:
04.00 skupinske sestave, mnogoboj, finale

Boks:
07.00 lahka kategorija, ženske, finale
07.15 srednja kategorija, ženske, finale
08.00 lahka kategorija, moški, finale
08.15 super težka kategorija, moški, finale


Predtekmovanja:

Kolesarstvo na stezi:
03.00 omnium, ženske, scratch
03.18 sprint, ženske, polfinale
03.45 omnium, ženske, tempo
04.06 sprint, ženske, tekma za razvrstitev od 5. do 8. mesta
04.09 keirin, moški, polfinale
04.26 omnium, ženske, izločilne dirke
04.51 keirin, moški, finale B

Vaterpolo, moški:
2.30 tekma za 7. mesto
4.00 tekma, za 5. mesto

Vir: STA

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin