SiolNET. Sportal OI Tokio
2,23

termometer

  • Messenger
  • Messenger
spored slovenskih nastopov na OI v tokiu

Kdaj bomo stiskali pesti za slovenske olimpijce?

2,23

termometer

slovenski navijači košarka |  | Foto: Hendrik Osula/FIBA
Foto: Hendrik Osula/FIBA

Slovenske barve na olimpijskih igrah v Tokiu med 23. julijem in 8. avgustom brani 54 športnikov. Kdaj bodo na delu?

Celoten spored OI:

  Tokio olimpijske igre Sportal Spored olimpijskih iger v Tokiu

Spored slovenskih nastopov na OI (slovenski čas je zapisan v oklepaju)*

 

29. julij

9.30 (2.30 SLO) :         LOKOSTRELSTVO - TARČNO (moški, ukrivljeni lok)
10.30 (3.30 SLO) :         PLAVANJE (moški, 800 m prosto, finale)
10.53 (3.53 SLO) :         PLAVANJE (ženske, 100 m prosto, polfinale)
12.00 (5.00 SLO) :         JADRANJE (moški, laser, 7. regata), Žan Luka Zelko
13.15 (6.15 SLO) :         JADRANJE (moški, laser, 8. regata)
12.00 (5.00 SLO) :         JADRANJE (ženske, 470, 3. regata), Veronika Macarol, Tina Mrak
13.15 (6.15 SLO) :         JADRANJE (ženske, 470, 4. regata)
13.40 (6.40 SLO) :         KOŠARKA (moški), Slovenija : Japonska
14.00 (7.00 SLO) :         KAJAK-KANU (ženske, kanu, slalom), Alja Kozorog
15.45 (8.45 SLO) :         KAJAK-KANU (ženske, kanu, slalom, finale)
15.00 (8.00 SLO) :         NAMIZNI TENIS (moški, polfinale)
19.00 (12.00 SLO) :         PLAVANJE (ženske, 800 m prosto), Katja Fain


30. julij

9.45 (2.45 SLO):                       ATLETIKA (moški, disk), Kristjan Čeh
11.40 (4.40 SLO) :         ATLETIKA (ženske, 100 m), Maja Mihalinec Zidar
19.00 (12.00 SLO) :         ATLETIKA (ženske, 5000 m), Klara Lukan
12.10 (5.10 SLO) :         JADRANJE (ženske, 470, 5. regata), Veronika Macarol, Tina Mrak
13.25 (6.25 SLO) :         JADRANJE (ženske, 470, 6. regata)
14.30 (7.30 SLO) :         JADRANJE (moški, laser, 9. regata), Žan Luka Zelko
15.45 (8.45 SLO) :         JADRANJE (moški, laser, 10. regata)
11.00 (4.00 SLO) :         JUDO (ženske, nad 78 kg), Anamari Klementina Velenšek
18.38 (11.38 SLO) :         JUDO (ženske, nad 78 kg, finale)
14.00 (7.00 SLO) :         KAJAK-KANU (moški, kajak, slalom), Peter Kauzer
16.00 (9.00 SLO) :         KAJAK-KANU (moški, kajak, slalom)
21.00 (14.00 SLO) :         NAMIZNI TENIS (moški, finale)
10.59 (3.59 SLO) :         PLAVANJE (ženske, 100 m prosto, finale)


31. julij

9.30 (2.30 SLO)    :     LOKOSTRELSTVO - TARČNO (moški, ukrivljeni lok, osmina finala)
14.45 (7.45 SLO) :         LOKOSTRELSTVO - TARČNO (moški, ukrivljeni lok, četrtfinale, polfinale, finale)
12.00 (5.00 SLO) :         STRELSTVO (ženske, puška, trojni položaj, 50 m), Živa Dvoršak
16.00 (9.00 SLO) :         STRELSTVO (ženske, puška, trojni položaj, 50 m, finale)
19.15 (12.15 SLO) :         ATLETIKA (ženske, 100 m, polfinale), Maja Mihalinec Zidar
21.50 (14.50 (SLO) :         ATLETIKA (ženske, 100 m, finale)
19.46 (12.46 SLO) :         PLAVANJE (ženske, 800 m prosto, finale), Katja Fain
20.15 (13.15 SLO) :         ATLETIKA (moški, met diska, finale), Kristjan Čeh


1. avgust 

9.40 (2.40 SLO):         ATLETIKA (ženske, 3000 m zapreke),    Maruša Mišmaš Zrimšek
10.00 (3.00 SLO):         NAMIZNI TENIS (moški, ekipno, osmina finala),    Peter Hribar, Darko Jorgić, Deni Kožul, Bojan Tokić
10.45 (3.45 SLO):         ATLETIKA (moški, 400 m),    Luka Janežič
12.00 (5.00 SLO):         JADRANJE (ženske, 470, 7. regata),    Veronika Macarol, Tina Mrak
13.15 (6.15 SLO):         JADRANJE (ženske, 470, 8. regata)
14.30 (7.30 SLO):         JADRANJE (moški, laser, finalna regata),    Žan Luka Zelko
17.20 (10.20 SLO):         KOŠARKA (moški),    Španija : Slovenija


2. avgust

10.30 (3.30 SLO):         ATLETIKA (ženske, 200 m),    Maja Mihalinec Zidar
19.25 (12.25 SLO):         ATLETIKA (ženske, 200 m, polfinale) 
11.00 (4.00 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, 500 m),    Anja Osterman, Špela Ponomarenko Janić
12.45 (5.45 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, 500 m)
12.00 (5.00 SLO):         JADRANJE (ženske, 470, 9. regata),    Veronika Macarol, Tina Mrak
13.15 (6.15 SLO):         JADRANJE (ženske, 470, 10. regata)
14.30 (7.30 SLO):         NAMIZNI TENIS (moški, ekipno, četrtfinale),    Peter Hribar, Darko Jorgić, Deni Kožul, Bojan Tokić
19.20 (12.20 SLO):         ATLETIKA (ženske, palica),    Tina Šutej
20.05 (13.05 SLO):         ATLETIKA (moški, 400 m, polfinale),    Luka Janežič
21.40 (14.40 SLO):         ATLETIKA (ženske, 5000 m, finale),    Klara Lukan


3. avgust

9.45 (2.45 SLO):         ATLETIKA (ženske, 400 m)    Anita Horvat
10.23 (3.23 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, 500 m, polfinale)    Anja Osterman, Špela Ponomarenko Janić
12.40 (5.40 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, 500 m, finale)
21.50 (14.50 SLO):         ATLETIKA (ženske, 200 m, finale)    Maja Mihalinec Zidar
KOŠARKA (moški) morebitni četrtfinale): 


4. avgust

6.30 (3.8., 23.30 SLO):         PLAVANJE (ženske, 10 km),    Špela Perše
7.30 (00.30 SLO):         GOLF (ženske, posamezno, 1. krog),    Pia Babnik
10.19 (3.19 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, posamezno, 500 m),    Anja Osterman, Špela Ponomarenko Janić
12.07 (5.07 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, posamezno, 500 m, četrtfinale)
14.30 (7.30 SLO):         NAMIZNI TENIS (moški, ekipno, polfinale),    Peter Hribar, Darko Jorgić, Deni Kožul, Bojan Tokić
15.30 (8.30 SLO):         JADRANJE (ženske, 470, finalna regata),    Veronika Macarol, Tina Mrak
17.00 (10.00 SLO):         ŠPORTNO PLEZANJE (ženske, kombinacija),    Janja Garnbret, Mia Krampl
19.30 (12.30 SLO):         ATLETIKA (ženske, 400 m, polfinale),    Anita Horvat
20.00 (13.00 SLO):         ATLETIKA (ženske, 3000 m zapreke, finale), Maruša Mišmaš Zrimšek     


5. avgust

7.30 (00.30 SLO):         GOLF (ženske, posamezno, 2. krog),    Pia Babnik
9.58 (2.58 SLO):    KAJAK-KANU (ženske, kajak, posamezno, 500 m, polfinale),    Anja Osterman, Špela Ponomarenko Janić
12.01 (5.01 SLO):         KAJAK-KANU (ženske, kajak, posamezno, 500 m, finale)
21.00 (14.00 SLO):         ATLETIKA (moški, 400 m, finale),    Luka Janežič
21.00 (14.00 SLO):         ATLETIKA (ženske, palica, finale),    Tina Šutej


6. avgust

7.30 (00.30 SLO):         GOLF (ženske, posamezno, 3. krog9,    Pia Babnik
10.20 (3.20 SLO):         RITMIČNA GIMNASTIKA (ženske, mnogoboj),    Ekaterina Vedeneeva
14.50 (7.50 SLO):         RITMIČNA GIMNASTIKA (ženske, mnogoboj)
17.30 (10.30 SLO):         ŠPORTNO PLEZANJE (ženske, kombinacija),    Janja Garnbret, Mia Krampl
19.30 (12.30 SLO):         NAMIZNI TENIS (moški, ekipno, finale),    Peter Hribar, Darko Jorgić, Deni Kožul, Bojan Tokić
21.35 (14.35 SLO):         ATLETIKA (ženske, 400 m, finale),    Anita Horvat


7. avgust

7.30 (00.30 SLO):         GOLF (ženske, posamezno, 4. krog),    Pia Babnik
11.30 (4.30 SLO):         KOŠARKA (moški, finale)     
19.50 (12.50 SLO):         RITMIČNA GIMNASTIKA (ženske, mnogoboj, finale),    Ekaterina Vedeneeva

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin