23. 8. 2024,
22.44

2 uri, 25 minut

Thermometer Blue 0,11
Marseille Stade de Reims tuja nogometna prvenstva tuja nogometna prvenstva Ligue 1 francosko prvenstvo Luka Elsner PSG

Petek, 23. 8. 2024, 22.44

Francosko prvenstvo, 2. krog

PSG brez Mbappeja: dve tekmi, 10 golov

PSG Bradley Barcola | Bradley Barcola je z drugim golom povišal na 3:0, nekaj minut pozneje je bilo že 5:0. | Foto Reuters

Francoski prvak PSG, ki je v prvem krogu s 4:1 premagal Le Havre, je v drugem gostil Montpellier in zabil še več golov, kar šest (6.0). Luka Elsner bo imel s svojim novim klubom Reimsom težko nalogo v nedeljo zvečer, ko gostujejo v Marseillu. Ta se je v prvem krogu s 5:1 premagal Brest, Elsnerjevi pa so z 0:2 izgubili z Lillom.

Andre Gomes Lille
Sportal Luka Elsner debitiral s porazom, PSG napolnil mrežo Slovenčevega nekdanjega kluba

Parižani so v prvem polčasu povedli z 2:0, potem ko sta v četrti in 24. minuti zadela Bradley Barcola in Marco Asensio. Tekma pa se je nato prevesila povsem na pariško stran, Barcola je v drugem polčasu dodal še en gol, zadeli pa so še Achram Hakimi, Warren Zaire-Emery in Kang-In Lee.