22. 4. 2009,
9.37

Sreda, 22. 4. 2009, 9.37

Divjanje Pepeja v Madridu

Real Madrid je v torek z veliko sreče premagal Getafe v španskem nogometnem prvenstvu. Zaključek tekme je zaznamoval tudi razbojniški prekršek domačega branilca Pepeja.

V torek je v 32. krogu španskega prvenstva Real Madrid doma premagal Getafe s 3:2. Zaključek tekme je bil srhljiv. Najprej so gostje v 84. minuti zadeli za vodstvo 2:1, nato je Guti izenačil na 2:2, v zadnjih minutah tekme pa je sledila drama. Najprej je domači branilec Pepe na brutalen način zakrivil enajstmetrovko in si prislužil neposreden rdeči karton. Toda strela z bele točke gostje niso izkoristili, v sodnikovem podaljšku pa je Gonzalo Higuain zabil zmagoviti gol za 3:2. Še bolj kot Argentinec, ki je zabil dva gola na tekmi in je zdaj v prvenstvu že pri številki 18, je tekmo zaznamovalo nešportno vedenje Pepeja. Portugalski branilec je brutalno napadel gostujočega napadalca, nato pa obračunaval še z njegovimi soigralci in bo zato verjetno ostro kaznovan. Nespametno ravnanje 26-letnika si lahko ogledate v spodnjem videu.