11.32

Robert Koren Hull City Chelsea Manchester United Jose Mourinho David Moyes Arsenal Arsene Wenger Tottenham

Petek, 16. 8. 2013, 11.32

Derbi Liverpoolu, Chelsea vodilni, Man Utd spet ni zmagal

V derbiju 25. kroga angleškega prvenstva je Liverpool s kar 5:1 premagal Arsenal. Manchester City je le remiziral pri skromnemu Norwichu, kakor tudi branilec naslova Manchester United.

Noro tekmo so na Anfieldu odigrali nogometaši Liverpoola in proti do tega kroga vodilnemu Arsenalu po vsega 20 minutah igre vodili kar s 4:0. Visokega vodstva seveda niso zapravili in z zmago Londončane spravili z vrha lestvice.

Manchester City je gostoval pri skromnemu Norwich Cityju in remiziral brez zadetkov, kar je glede na učinkovitost napada nogometašev iz Manchestra presenetljivo. Spodrsljaja preostalih klubov, ki se borita za naslov, je s pridom izkoristil Chelsea, ki je po zaslugi treh golov belgijskega zvezdnika Edena Hazarda s 3:0 odpravil Newcastle United in skočil na prvo mesto.

Hull City Roberta Korena je zmagal prvič po petih tekmah brez zmage. Gostoval je pri Sunderlandu in bil boljši z 2:0. Nekdanji slovenski reprezentant je igral v drugem polčasu.