19.03

Union Olimpija Partizan

Nedelja, 1. 12. 2013, 19.03

Zeleno-beli zabeležili drugi najslabši strelski dosežek v sezoni

Košarkarji Uniona Olimpije so v 10. krogu lige Aba izgubili s Partizanom s 52:63 (20:17, 31:35, 44:49).

Košarkarji Uniona Olimpije so doživeli drugi zaporedni poraz v ligi Aba, tako da po desetih krogih ostajajo pri dveh zmagah in predzadnjem mestu na razpredelnici.

Ljubljančani so na gostovanju v Beogradu odigrali izjemno dobro prvih petnajst minut, nato pa nerazumljivo popustili in Partizanu dovolili, da je zlahka prišel do osme zmage. Z 52 točkami so zeleno-beli zabeležili drugi najslabši strelski dosežek v sezoni.

In to potem, ko so v prvih petnajstih minutah dosegli 31 točk in bili gospodarji parketa v dvorani Pionir. Vodili so z 31:22, a prišle so črne minute oziroma kar dve četrtini. Ljubljančani so namreč do 37. minute, torej v naslednjih dvaindvajsetih minutah, zmogli vsega 15 točk in zaostali s 46:61.

Union Olimpija bo v sredo v evropskem pokalu gostovala pri Valencii, v naslednjem krogu lige Aba (7. 12.) pa bodo gostili Mega Vizuro.