21.53

poškodba Zoran Dragić Phoenix Suns

Četrtek, 23. 10. 2014, 21.53

Poškodba košarkarja Phoenix Suns. Priložnost za Z. Dragića?

Košarkar T. J. Warren si je poškodoval palec na levi roki. Kdaj se bo vrnil, ni znano. Morda pa bo zdaj dobil priložnost za igro tudi mlajši od bratov Dragić.

Phoenix Suns je P. J. Warrna izbral kot 14. na letošnjem naboru. Igral je na vseh pripravljalnih tekmah in v povprečju v 12 minutah igre dosegal 5 točk na tekmo. Na torkovi tekmi proti Los Angeles Lakers pa se je zanj zgodil nesrečni trenutek, ko si je poškodoval palec na roki.

Za Phoenix je to že tretja poškodba roke v pripravljalnem obdobju, saj sta jih skupila tudi Alex Len in Anthony Tolliver.

Morda pa bo zdaj Zoran Dragić dobil kakšno minuto na parketu, saj ni znano, ali bo Warren pripravljen do začetka sezone, povrhu vsega pa bo moral na prvih treh tekmah zaradi kazni počivati krilni košarkar P. J. Tucker.

Phoenix je s sredinim porazom proti Los Angeles Clippers končal tekmovalni del pripravljalnega obdobja, prvi obračun v sezoni pa ga čaka 29. oktobra na domačem parketu proti Los Angeles Lakers, od katerih je bil boljši že v torek. Goran Dragić je k zmagi po podaljšku s 114:108 prispeval 15 točk, mlajši brat pa je presedel tekmo na klopi.