16.09

8 let, 1 mesec

Torek, 18. 2. 2014, 16.09

Krka nadaljevala niz in ostaja v igri četrtfinale

Košarkarji Krke so si proti Szolnokiju pustili odprta vrata za preboj v četrtfinale pokala Eurochallenge (89:78).

Novomeščani so potrdili odločno formo ter v vseh tekmovanjih zmagali že sedmič zapored. Tokrat so ugnali Szolnoki in na ta način ostali v igri za četrtfinale. V drugi četrtini je imela Krka že 16 točk prednosti (52:36), vendar v drugem polčasu je madžarski predstavnik znižal zaostanek in se slovenskim prvakom povsem približal. V odločilnih trenutkih pa sta breme prevzel Jaka Klobučar in predvsem Sani Bečirović.

Krka bo odločilno tekmo v Evropi v tej sezoni odigrala 25. februarja ob 18. uri, ko bo gostila Reggio Emillio.