21.06

Mitja Robar Žiga Pance

Nedelja, 3. 4. 2011, 21.06

Ž. Pance: Zaostanek z 0:2 vsekakor boli

Hokejisti Tilie Olimpije so tudi na drugi tekmi finala državnega prvenstva pred domačimi navijači zapustili igrišče sklonjenih glav, tokrat so Acroni Jesenicam priznali premoč z 1:2.

Mitja Robar, igralec Acronija Jesenic: ''V drugi tretjini je bilo ogromno prekrškov zlasti na naši strani in prav v teh situacijah smo pokazali pravi karakter in več želje. Zadetka nismo prejeli niti ob dveh igralcih manj. Tam se je tekma prelomila, saj smo zmage želeli bolj kot nasprotnik.''

Žiga Pance, igralec Tilie Olimpije: ''Zaostanek z 0:2 vsekakor boli, prav tako pa boli tudi to, da smo na dveh tekmah zadeli vsega trikrat. Danes smo imeli ogromno priložnosti, zlasti v drugi in tretji tretjini. Ob igralcu oziroma celo ob dveh več nismo znali doseči gola. V prihodnjih dneh nas čaka ogromno dela, da bomo to pred naslednjo tekmo popravili.''

Marjan Manfreda, igralec Acronija Jesenic: ''Imeli smo veliko več kazenskih minut, vendar nam je danes z izvrstnim vratarjem vedno uspelo obraniti igralca manj. Slednji je skupaj z igralci, ki so se branili ob igralcu manj, opravil več kot polovico dela. Enostavno smo si zmago zaslužili.''