6. 8. 2015,
16.36

Četrtek, 6. 8. 2015, 16.36

Jan Muršak prispeval podajo k zmagi CSKA nad Davosom

Moskovski CSKA je sinoči odigral pripravljalno tekmo s švicarskim prvakom Davosom. Slovenski reprezentant Jan Muršak je k zmagi, Moskovčani so jo dosegli po kazenskih strelih, prispeval podajo.

Muršak je bil podajalec pri prvem golu na tekmi, ki ga je v osmi minuti zabil Bogdan Kiselevič. Švicarski prvaki so izenačili, do 50. minute tekme vodili že s 4:2, nato pa sta rezultat rednega dela tekme z goloma izenačila Nikita Zajcev in Roman Ljubimov. V drugi tretjini se je med strelce vpisal tudi prvi zvezdnik moskovskega moštva Aleksander Radulov. Pri kazenskih strelih so bili natančnejši Rusi.