0,00

termometer

Peter John Stevens
Peter John Stevens z zadnjimi nastopi ne more biti najbolj zadovoljen. Foto: Peter Podobnik/Sportida

Peter John Stevens iz kranjskega Triglava je bil edini slovenski plavalec na močnem mednarodnem mitingu v Rimu. Z dosežkoma na tekmovanju Sette Colli (sedem gričev) nikakor ne more biti zadovoljen, saj je v paradni disciplini 50 m prsno s 27,64 zasedel šele tretje mesto v tolažilnem finalu.

Še manj prepričljiv je bil Stevens v mestu ob Tiberi na 100 m prsno, kjer je v kvalifikacijah z 1:03,50 pristal na skromnem 34. mestu.

Peter John Stevens Sportal Stevens v ekipi večkratne olimpijske prvakinje Katja Fain Sportal Katja Fain s tretjim slovenskim izidom vseh časov izpolnila normo za SP Peter John Stevens Sportal Na "državcu" v Kranju bodo znana imena reprezentance za plavalno SP