Torek, 28. 5. 2013, 17.18
9 let
Beyoncejin oboževalec je šel predaleč

Beyonce je na enem od koncertov doživela podobno srečanje z oboževalcem kot pred časom Nicki Minaj, tej se je na odru pridružil nepovabljen gost, jo objel in zgrabil za zadnjico. Nickijini varnostniki so predrzneža hitro zbili na tla in odstranili z odra, Beyonce pa je v svojem primeru posredovala kar sama.
Na koncertu v Københavnu je Beyonce med petjem po krožnem odru, tega obdajajo kričeči oboževalci, ki molijo roke proti glasbenici, presenetil eden od oboževalcev, presenečeno pevko je tlesknil po zadnji plati.
"Zaradi tega, kar si zdaj storil, te bom še to sekundo vrgla iz dvorane," mu je zagrozila Beyonce, nato pa nadaljevala petje. Predrznež se z njeno grožnjo ni ravno obremenjeval in je plesal naprej, njegova usoda pa je bila očitno bolj svetla od zgoraj omenjenega oboževalca Nicki Minaj, saj so ga varnostniki pustili pri miru.