SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

19. avgust

0

termometer

Petek, 19. avgust:
 končne odločitve (22)
Nogomet         -18.00 Sao Paulo: za 3. mesto ženske
                 22.30 Rio de Janeiro: finale ženske
Plavanje        -17.00 Rio/Barra: sinhrono plavanje, ekipno
Kolesarstvo     -20.00 Rio/Deodoro: BMX, finale ženske, moški
Atletika        -      Rio/Barra: finale
                 13.00 50 km hoja moški
                 19.30 20 km hoja ženske
                 01.10 (20.8.) skok s palico ženske
                 01.30 (20.8.) kladivo moški
                 02.10 (20.8.) 5000 m ženske
                 02.40 (20.8.) 4 x 100 m ženske
                 03.15 (20.8.) 4 x 100 m moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: preskakovanje ovir posamezno
Badminton       -13.30 Rio/Barra: ženske posamezno za 3. mesto,
                       moški finale, moški dvojice finale
Boks            -21.00 Rio/Barra: finale, ženske lahka
Hokej na travi  -17.00 Rio/Deodoro: za 3. mesto ženske
                 22.00 Rio/Deodoro: finale ženske
Rokoborba       -21.00 Rio/Barra: prosti slog, moški do 57 kg, do 74 kg
Taekwondo       -00.10 (20.8.) Rio/Barra: ženske do 67 kg, moški do 80 kg
Vaterpolo       -16.20 Rio/Barra: za 3. mesto ženske
                 20.30 Rio/Barra: finale ženske
Moderni peteroboj17.00 Rio/Deodoro: ženske

ostala tekmovanja:
Plavanje        -21.00 Rio/Barra: skoki v vodo, 10 m moški
Kolesarstvo     -18.30 Rio/Deodoro: BMX, polfinale ženske, moški
Atletika        -01.10 (20.8.) Rio/Maracana: predtekmovanja
                       4 x 400 m ženske
                       4 x 400 m moški
Košarka         -      polfinale moški
                 20.30 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (20.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      polfinale moški
                 20.30 Rio/Barra: 1 tekma
                 01.30 (20.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Odbojka         -      polfinale moški
                 18.00 Rio/Maracana: 1 tekma
                 03.15 (20.8.) Rio/Maracana: 1 tekma
Golf            -12.30 Rio/Barra: ženske 3. dan
Kajak/Kanu      -14.00 Rio/Copacabana: mirne vode
                       200 m K1 moški
                       1000 m C2 moški
                       500 m K4 ženske
                       1000 m K4 moški
Badminton       -13.30 Rio/Barra: polfinale moški
Boks            -19.00 Rio/Barra: moški mušja, polveterska,
                       supertežka, ženske srednja
Ritmična gimn.  -15.20 Rio/Barra: kvalifikacije, mnogoboj posamezno
Rokoborba       -15.00 Rio/Barra: prosti slog, moški do 57 kg, do 74 kg
Taekwondo       -14.00 Rio/Barra: ženske do 67 kg, moški do 80 kg

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin